Property Advisor

Warszawa
Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Rynek nieruchomości jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów którzy są uczestnikami tegoż rynku. Aktualnie rekrutujemy doświadczonych agentów na stanowisko Property Advisora w naszych oddziałach w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu, Łodzi i Katowicach.
BUDUJEMY POZYTYWNE RELACJE

Podstawowy zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami
  • Budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego
  • Przeprowadzanie transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty
  • Nawiązywanie trwałych relacji z Klientami
  • Monitorowanie rynku nieruchomości
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Współpraca w zakresie kredytów, ubezpieczeń i inwestycji w ramach oddziałowego zespołu z możliwością rozwoju w tych obszarach

Wymagania

  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
  • Zainteresowanie rynkiem nieruchomości oraz zagadnieniami finansowymi (mile widziane doświadczenie w sprzedaży)
  • Łatwość nawiązywania kontaktów
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Pełna dyspozycyjność
  • Gotowość do przemieszczania się i spędzania czasu w biurze i poza nim (wyjazdy do nieruchomości)
  • Wysoki poziom etyki zawodowej i kultury osobistej

Oferujemy:

  • Dzięki atrakcyjnemu i progresywnemu systemowi wynagrodzeń osiągniesz ponadprzeciętne dochody.
  • Nasze know-how w postaci dużej ilości różnych szkoleń, w tym wdrożeniowych i przygotowujących do pracy w roli agenta, pozwoli Ci z dużą pewnością siebie wejść w rynek nieruchomości.
  • W każdej chwili i sytuacji możesz liczyć na bezpośrednie wsparcie oraz kontakt ze swoim Managerem i Zarządem Tekton Property.
  • Oferujemy nowoczesne i komfortowe biura w bardzo dobrych lokalizacjach.
  • Do Twojej osobistej dyspozycji będą nowoczesne narzędzia pracy, nie tylko laptop, telefon czy aparat, ale również oprogramowania i bazy klientów.
  • Otrzymasz wsparcie naszych doświadczonych Agentów, działu prawnego oraz marketingu.
  • Zdobyte doświadczenie pozwoli Ci zbudować własny unikalny zespół agentów.
  • Otrzymasz możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu pozostałej działalności firmy (rynki kapitałowe, ubezpieczenia, zarządzanie projektami).
  • Gwarantujemy koleżeńską atmosferę nie tylko w pracy, ale również poza nią – imprezy integracyjne, firmowe kolacje, wspólne wyjazdy.
  • U nas zachowasz work-life balance – elastyczny czas pracy pozwoli Ci pogodzić pracę z innymi zajęciami

Wyślij CV przez formularz poniżej, lub e-mailem na adres: kontakt@tektoncapital.pl,
podając miasto, do którego rekrutujesz oraz stanowisko.

    Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

    Dodaj CV