Junior Property Advisor

Sopot
Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Sopot
Rynek nieruchomości jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów którzy są uczestnikami tegoż rynku. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Junior Property Advisora w naszych oddziałach w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu.
BUDUJEMY POZYTYWNE RELACJE

Podstawowy zakres obowiązków

  • Udział w spotkaniach z Property Advisor’em
  • Budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty
  • Wykonywanie dużej ilości zimnych telefonów/cold calling
  • Monitorowanie rynku nieruchomości
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów
  • Dyspozycyjność, determinacja do osiągania wspólnie obranych celów
  • Przedsiębiorczość i otwartość na nowe wyzwania
  • Wysoka kultura osobista

Oferujemy:

  • Niezbędne narzędzia (laptop, telefon, CRM)
  • Szkolenia grupowe i indywidualne
  • Elastyczny czas pracy
  • Wsparcie działu prawnego
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy kapitałowej
  • Zdobycie doświadczenia i wiedzy z zakresu pozostałej działalności firmy (konsulting, finanse, zarządzanie projektami)
  • Możliwość połączenia pracy ze studiami
  • Fantastyczną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu

Wyślij CV przez formularz poniżej, lub e-mailem na adres: kontakt@tektoncapital.pl,
podając miasto, do którego rekrutujesz.

    Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

    Dodaj CV