Branch Manager Szczecin

Szczecin
Obecnie poszukujemy kandydata na stanowisko:
Miejsce pracy: Szczecin
Rynek nieruchomości jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów którzy są uczestnikami tegoż rynku. Naszych agentów znajdziesz już w Gdańsku, Warszawie, Wrocławiu, Krakowie i Poznaniu.
Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Dyrektora Oddziału w kolejnych miastach Polski.
BUDUJEMY POZYTYWNE RELACJE

Podstawowy zakres obowiązków

  • Budowa i rozwój zespołu sprzedażowego
  • Rekrutacja i szkolenia wdrożeniowe dla nowych agentów wg firmowych standardów
  • Przeprowadzanie transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości własnych i zespołu
  • Monitorowanie lokalnego rynku nieruchomości
  • Realizowanie celów sprzedażowych biura
  • Nadzorowanie pracy zespołu, kompletności i poprawności dokumentów
  • Rozwój sprzedaży w zakresie kredytów, ubezpieczeń i inwestycji w ramach oddziałowego zespołu

Wymagania

  • Nastawienie na osiąganie celów
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy i zarządzania zespołem
  • Minimum 3 letniego doświadczenie w branży pośrednictwa w obrocie nieruchomościami
  • Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń sprzedażowych i prowadzenia procesów rekrutacyjnych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i empatii
  • Umiejętności negocjacyjne i sprzedażowe
  • Pełna dyspozycyjność
  • Wysoki poziom etyki zawodowej i kultury osobistej

Oferujemy:

  • Dzięki atrakcyjnemu i progresywnemu systemowi wynagrodzeń osiągniesz ponadprzeciętne dochody.
  • Nasze know-how w postaci dużej ilości różnych szkoleń, w tym wdrożeniowych i przygotowujących do pracy w roli agenta, pozwoli Ci z dużą pewnością siebie wejść w rynek nieruchomości.
  • W każdej chwili i sytuacji możesz liczyć na bezpośrednie wsparcie oraz kontakt z Zarządem Tekton Property.
  • Otrzymasz wsparcie naszych doświadczonych Managerów, działu prawnego, marketingu i psychologa.
  • Poszerzysz wiedzę z zakresu pozostałej działalności firmy (rynki kapitałowe, ubezpieczenia, zarządzanie projektami).
  • Gwarantujemy koleżeńską atmosferę nie tylko w pracy, ale również poza nią – imprezy integracyjne, firmowe kolacje, wspólne wyjazdy.

Wyślij CV przez formularz poniżej, lub e-mailem na adres: kontakt@tektoncapital.pl,
podając miasto, do którego rekrutujesz oraz stanowisko.

    Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

    Dodaj CV