Apartamenty przy Tężni

Apartamenty przy Tężni

Apartamenty przy Tężni to wysokiej klasy obiekt mieszkaniowy położony w doskonałym miejscu tuż obok Tężni Solankowych i Parku Zdrojowego w Ciechocinku.

Zakup apartamentu stanowi cenione połączenie funkcji inwestycyjnej ze względu na usługę zarządzania najmem, dzięki czemu mamy bezobsługową inwestycję, wraz z funkcją rekreacyjną w postaci korzystania z apartamentu w celach wypoczynkowych.

Ważne informacje:

  • 119 Apartamentów, z których każdy wyposażony jest w balkon, taras lub ogródek
  • Oddanie inwestycji: I kwartał 2023
  • Możliwość wykończenia pod klucz
  • Możliwość skorzystania z usługi operatora najmu
  • Charakter mieszkaniowy zgodny z ustawą deweloperską
  • Możliwość zakupu miejsca parkingowego

Ciechocinek odwiedzany jest rocznie przez ponad 600 tys. turystów i kuracjuszy z uwagi na liczne walory uzdrowiskowe. Tężnie solankowe, z których słynie miasto, znajdują się nieopodal naszych apartamentów.

Park Zdrojowy bogaty w spacerowe alejki, liczne gatunki roślin, fontanny i akweny słynący z Pijalni Wód Mineralnych zlokalizowanej w klimatycznym, drewnianym budynku z XIX wieku znajduje się kilka minut spacerem. W parku znajduje się również Muszla Koncertowa, która latem tętni życiem, dzięki licznej ilości koncertów i festiwali, jak np. Gala Polskich Tenorów czy Festiwal „Blues bez barier”.

Bliskość Wisły, która w Ciechocinku jest wyjątkowo urokliwa. Znajdują się tu tereny dla miłośników dzikiej przyrody, jak również tereny rekreacyjne z miejscami na ognisko czy boiska do gry.

Świetna destynacja turystyczna, zarówno na weekend, jak i dłuższy wyjazd zdrowotny.

Dla inwestora jest to ciekawa propozycja z uwagi na fakt, że uzdrowiska będą cieszyły się coraz większym zainteresowaniem z uwagi na zmiany demograficzne i cywilizacyjne. Ponadto, Apartamenty przy Tężni będą unikatowym obiektem na mapie miasta, gdyż w tak dobrej lokalizacji nie ma miejsca na budowę nowoczesnych budynków.

Lokale

Galeria