Specjalizuję się w dzielnicach:
Gdynia
Mały Kack
Gdynia
Orłowo
Gdynia
Redłowo
Gdynia
Śródmieście
Gdynia
Wielki Kack

Property advisor w Gdańsku
Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje: finanse i rachunkowość, zarządzanie, brand meneger, analityk finansowy. Skrupulatny, optymistyczny, zdeterminowany. W planach ma zwiedzanie całego świata, by poznać jego różnorodność, która przejawia się w kulturze, kuchni, krajobrazie i wielu innych fascynujących rzeczach.

Pobierz moją wizytówkę

Oferty:

Nowa oferta
Gdańsk, Śródmieście, Wałowa
28.74 m²
1 Pokój
568 292
Zobacz więcej
Nowa oferta
Gdańsk, Wrzeszcz, Ludwika Waryńskiego
127.00 m²
5 Pokoje
1 190 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Gdynia, Dąbrowa, Gorczycowa
154.10 m²
5 Pokoje
940 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Gdańsk, Kowale, Heliosa
1150.00 m²
18 Pokoje
3 500 000
Zobacz więcej
Nowa oferta
Gdańsk, Strzyża, Grunwaldzka
80.98 m²
5 Pokoje
895 000
Zobacz więcej
Zobacz Wszystkie

REKOMENDACJE

AUTOR/KA OPINII
Magdalena T.
5/5
12/08/2023

Polecam współpracę z firmą Tekton Property! Szczególnie polecam współpracę z Panem Oskarem Bucoń, który jest bardzo kompetentnym, pomocnym i zaangażowanym doradcą. Bez czynnego udziału Pana Oskara z wszelkimi formalnościami nie udałoby się mi otrzymać kredytu. Pan Oskar potrafił rozwiązać każdy problem i rozwiać wszelkie wątpliwości. W prosty sposób tłumaczył nawet najbardziej zawiłe zagadnienia. Lepszego doradcy nie mogłabym sobie wymarzyć 🙂

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Monika B.
5/5
19/06/2023

Wielkie podziękowania dla Pana Oskara Bucoń, który okazał się bardzo serdeczny i niezwykle pomocny, a przy tym profesjonalny i rzetelny. Współpraca z nim to czysta przyjemność.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Karolina M.
5/5
15/06/2023

Po raz kolejny mialam okazje wspołpracowac z firma Tekton Capital. Pan Oskar Bucoń ponownie zarówno pod względem merytorycznym jak i w zakresie obsługi klienta wykonał swoja prace na 200%. Wcześniej pomógł mi wynająć mieszkanie na najlepszych dla mnie warunkach a teraz pomógł je sprzedać. Obsługa i dyspozycyjność jak i poczucie bezpieczeństwa na każdym etapie procesów. Gorąco polecam i zawsze będę wracać do Pana Oskara!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Krzysztof K.
5/5
29/04/2023

Z tego miejsca chcialem bardzo podziękować za współprace z Panem Oskarem Bucoń, proces sprzedaży przebił moje oczekiwania. Założyłem że dom będę sprzedawał ponad rok czasu Pan Oskar sprzedał go w 4 miesiące i to BEZ PUBLIKACJI!! Gratuluję !. Jakość usług proporcjonalna do ceny. Wszystkim gorąco polecam współprace z Panem Oskarem. Osobiście napewno bym ponowił współpracę.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Karolina Mejer
5/5
03/03/2023

Współpraca z pośrednikiem firmy Tekton Panem Oskarem Bucoń była powyżej wszelkich oczekiwań, to odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. Polecam jego kompetencje, customer service oraz wiedze merytoryczna. Każdą moja kolejna nieruchomość spokojnie i z przyjemnością przekażę  w jego ręce.

 

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Marcin M.
5/5
21/02/2023

Jestem bardzo zadowolony z współpracy z Panem Oskarem strzał w dziesiątkę. Wynajęcie nieruchomości poszło sprawnie i za kwotę jaką oczekiwałem. Współpraca z Panem Oskarem to czysta przyjemność pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Tak jak powiedział moim obowiązkiem było tylko podpisanie umowy, wszystkie czynności związane z wynajmem przejął Pan Oskar. Polecam z całego serca i raz jeszcze dziękuję.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Alina i Zbigniew S.
5/5
22/11/2023

Pan Oskar Bucon bardzo szybko i sprawnie zalatwil nam klienta na sprzedaz
mieszkania w Gdyni wszystkie formalnosci zalatwil perfekcyjnie
jestesmy pod wrazeniem zaangazowania i znajomosci tematu.Pan Oskar Bucon swoja postawa zawodowa stanowi doskonala wizytowke dla swojej firmy .Serdecznie Polecam

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Katarzyna O.
5/5
10/04/2022
Polecam firmę Tekton Capital, szczególnie polecam Pana Oskara, który wykazał się dużą cierpliwością i dyspozycyjnością.
Ponadto Pan Oskar jest miłą i jednocześnie kompetentną osobą, zawsze udzielał odpowiedzi na wszystkie pytania i wątpliwości. Taka współpraca to przyjemność. Jeszcze raz polecam!
Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Ewa Ł.
5/5
31/01/2022

Dziękuję za współpracę przy zakupie mieszkania. Szczególne podziękowania dla Pana Oscara Bucoń. Pan Oscar jest kompetentną i profesjonalną osobą. Posiada bardzo duża wiedzę z zakresu kupna-sprzedaży nieruchomości. Zawsze pomocny, terminowy, punktualny, zaangażowany do samego końca transakcji. Serdecznie polecam Pana Oscara Bucoń!

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Zbyszek
4/5
01/09/2021

Konstruktywna i efektywna współpraca. Umowa zawarta 16.06, mieszkanie sprzedane 25.08. Pan Oskar Bucoń działający w imieniu Biura kompetentny i pracowity. Nie zawiódł naszego zaufania. Polecam Tekton Capital jako pośrednika.

Zobacz więcej
AUTOR/KA OPINII
Anna Aleksandra Cz.
5/5
26/08/2021

Dziękuję za współpracę z Oskarem Bucoń , bardzo dynamiczna młoda osoba, która potrafi się zmagać z polską biurokracją, sama nigdy nie dałabym rady, w razie problemów mogłam zadzwonić o każdej porze dnia i Oskar zawsze znalazł rozwiązanie.
Polecam współpracę wszystkim zarówno z tą firmą jak i z Panem Oskarem Bucoń.

Zobacz więcej