Z dumą informujemy, że nasi agenci nieruchomości z Tekton Property aktywnie uczestniczyli w tegorocznym półmaratonie w Gdyni, który zgromadził na starcie niemal 5 tysięcy miłośników biegania. Wśród biegaczy, którzy zmierzyli się z dystansem 21,1 km, znaleźli się również nasi przedstawiciele: prezes Tekton Property, Dariusz Tajerle, oraz agenci nieruchomości z poznańskiego oddziału – Bartosz Maciaszczyk i Adrian Pałuka.

Tegoroczny PKO Gdynia Półmaraton to nie tylko sportowe emocje, ale także wyjątkowa okazja do pomocy potrzebującym. W ramach tego wydarzenia, wspólnie z uczestnikami maratonu, udało się wesprzeć leczenie 15-letniego Eryka, cierpiącego na dziecięce porażenie mózgowe.

W trakcie wydarzenia naszych kolegów dopingował pozostały zespół Tekton Property, kibicując im i dodając otuchy na każdym etapie trasy.

Nasi Tektoniusze nie tylko doskonale radzą sobie na rynku nieruchomości, ale także chętnie angażują się w różne aktywności. Ich udział w maratonach i półmaratonach jest dowodem na to, że w Tekton Property promujemy zdrowy tryb życia i aktywne spędzanie czasu.

Zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych inicjatyw oraz do odwiedzenia naszej strony internetowej.

 

Przede wszystkim czekamy na Was w naszych biurach nieruchomości, ale także do zobaczenia na trasach biegowych! 😉

AUTOR/KA artykułu