Event Tekton Property 2022

Na początku stycznia, korzystając z gościnności My Story Sopot, podsumowaliśmy 2021 rok, który był dla nas czasem wyzwań i realizacji Tekton’owych planów. Dołączyło do nas wielu nowych entuzjastycznych agentów, otworzyliśmy biura w kolejnych miastach (Poznań, Katowice, Łódź), otrzymaliśmy kolejne wyróżnienie – tym razem Magazynu ”BUSINESSWOMAN & LIFE” tytułem „Lider profesjonalnego doradztwa w obrocie nieruchomościami w 2021” 

Nagrodziliśmy najlepszych agentów za ich zeszłoroczne wysokie wyniki: ?Dagmara Tajerle, ?Dominika Harajda, ?Maria Lewińska, ?Katarzyna Witkowska, ?Samuel Piwnicki.

Dokładając starań, by nasi agenci i managerowie poszerzali swoją wiedzę na wielu (nie tylko nieruchomościowych) płaszczyznach, podsumowanie roku połączyliśmy ze szkoleniem, na które poza wewnętrznymi trenerami zaprosiliśmy wyśmienitych prelegentów, którzy poprowadzili wartościowe wykłady i warsztaty: Karol Ciesielski, Wojtek Woźniczka, Andrzej Domański i Krzysztof Rzepkowski – daliście nam przeogromną motywację do dalszego budowania jakości Tekton Property. To był prawdziwy power kick. Dziękujemy!

Nie zapominając o tym, jak ważne są relacje nie tylko z klientami, ale między nami agentami – zadbaliśmy o wspólną integrację w Strefie Zoltar, by całość zakończyć uroczystą kolacją w Restauracji M15, którą uświetnił niezapomniany wokal Tomasza Fridrycha.

Dziękujemy wszystkim, którzy codziennie, na wszelkie sposoby, budują z nami Tekton Property: naszym klientom za zaufanie, partnerom za pozytywną współpracę, agentom za zaangażowanie oraz naszym rodzinom za nieustające wsparcie.

Budujemy pozytywne relacje wchodząc w kolejny 2022 rok!

Zapraszamy do obejrzenia filmu.

AUTOR/KA artykułu

Event Tekton Property 2022
Event Tekton Property 2022
NAPISZ DO MNIE