Nowe kameralne osiedle w Gdańsku – Już w sprzedaży

Migowskie Wzgórza, to kameralne słoneczne osiedle, powstające w doskonałej lokalizacji – w sąsiedztwie lasu, 5 minut od centrum Wrzeszcza. Umiejscowienie to umożliwia swobodny dostęp do przedszkoli, szkół, centrów handlowych, przychodni oraz aptek.

Położone na Górnym Tarasie Wrzeszcza Migowskie Wzgórza są świetnie skomunikowane zarówno z gdańskim Wrzeszczem, jak i innymi dzielnicami Gdańska. Wybierając to miejsce zostawiasz za sobą gwar Wrzeszcza, czy centrum Gdańska, jednocześnie zachowując łatwość dotarcia do tych miejsc.

Inwestycję stworzy pięć trzykondygnacyjnych budynków o nowoczesnej architekturze. Budynki zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami. Do budowy użyto wyłącznie wysokiej klasy materiałów. Całość utrzymana jest w delikatnej bieli i szarości.

W każdym z budynków znajdą się zaledwie cztery apartamenty, co oznacza że w ramach całej inwestycji powstanie jedynie 20 mieszkań. To gwarancja kameralnej atmosfery!

Dla przyszłych mieszkańców Migowskich Wzgórz przewidziano dostosowany do indywidualnych potrzeb zróżnicowany metraż mieszkań – od 27 do 123 metrów kwadratowych. Lokale na parterze będą posiadały przestronne ogrody, a na wyższych kondygnacjach balkonyzapewniające przestrzeń do aranżacji lub tarasy na dachu.

Dla wygody mieszkańców budynki wyposażone będą w windy, prowadzące do hali garażowej z 24 miejscami postojowymi, w którym znajdą się także stacje ładowania dla samochodów elektrycznych oraz komórki lokatorskie.

Bezpieczeństwo w Migowskich Wzgórzach zapewni całodobowy monitoring.

AUTOR/KA artykułu

Gdańsk
Dariusz Tajerle
Chairman of the Board
NAPISZ DO MNIE
791 071 201
OPINIE (1)