fbpx
TEKTON CAPITAL

Tekton Capital funkcjonuje w obszarze inwestowania, obrotu nieruchomościami i konsultingu.
Jest to marka zmieniająca unikalne okazje w dochodowe transakcje.
Tworzymy unikalne rozwiązania oparte na synergii różnorodnych metod działania, wiedzy i doświadczeniu.
Zespół Tekton Capital wykorzystuję synergię własnych kompetencji do tworzenia zyskownych transakcji.

Zakres podstawowej działalności obejmuje:

założyciele i Zarząd
Marcin Wiśniewski
Członek Zarządu

Specjalista w zarządzaniu majątkiem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w bankowości prywatnej, gdzie dzięki zaangażowaniu i rekomendacjom od Klientów, przeszedł drogę od asystenta do zarządzającego zespołem.

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych na SGGW w Warszawie. Od początku kariery zawodowej współpracuje z zamożnymi Klientami przy budowie portfeli inwestycyjnych opartych o aktywa finansowe i nieruchomości, a także pozyskiwaniu finansowania przez osoby prawne i fizyczne. Zapraszany do TVN24 Biznes i Świat jako ekspert z dziedziny finansów osobistych.

Po godzinach, wielbiciel podróży lubiący spędzać czas wolny łącząc aktywność fizyczną z odpoczynkiem w rodzinnym gronie.

Wróć
Dariusz Tajerle
Prezes zarządu

Menadżer Zarządzający z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym i w sektorze private bankingu, doradztwie, zarządzaniu i budowaniu zespołów sprzedażowych. Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Gdański i podyplomowych studiów z „Międzynarodowych Rynków Finansowych” na Gdańskiej Akademii Bankowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w przez 12 lat w spółkach z Grupy Getin Noble Banku (Open Finance, Noble Bank, Noble Securities) przechodząc przez poszczególne szczeble kariery od Private Bankera do zarządzającego regionem w Private Bankingu Noble Banku złożonego z oddziałów od Wrocławia przez Warszawę po Szczecin i Trójmiasto. Specjalista w dziedzinie zarządzania portfelowego, restrukturyzacji przedsiębiorstw i budowania sieci sprzedaży. Wspiera rozwój Grupy Nowak, która składa się z blisko 60 podmiotów funkcjonujących w różnych branżach.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami NR 23673.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec czwóki pociech które są najważniejszą życiową inwestycją. Maratończyk – na najlepsze pomysły biznesowe wpada w trakcie długodystansowych biegów wzdłuż trójmiejskiej plaży.

Wróć
Adam Anioł
Wiceprezes zarządu

Doświadczony konsultant i doradca w zakresie tworzenia indywidualnych portfeli inwestycyjnych (inwestycji rynkowych, zabezpieczania wartości majątku, optymalizacji podatkowej) oraz budowania i utrzymywania relacji z kluczowymi klientami w ramach Private Bankingu. Początkowo związany z paryską centralą banku Societe Generale przy tworzeniu i wycenie produktów strukturyzowanych w regionie EEMEA (Eastern Europe, Middle East and Africa). Pełnił również funkcję redaktora i analityka w „Gazecie Giełdy Parkiet” oraz „Rzeczpospolitej” w ramach serwisu „Parkiet News”.

Od 2015 roku pełni funkcję doradcy zarządu ds. prawnych i ekonomicznych w sopockiej firmie z rynku nieruchomości (budowa i zarządzanie obiektami mieszkaniowymi i komercyjnymi). W TEKTON Capital zarządza działem konsultingowym. Kandydat do 2 poziomu certyfikatu CFA.

Prywatnie pasjonat sportów wodnych. Wolny czas spędza relaksując się ze swoją Rodziną.

Wróć
Wojciech Kisieliński
Członek Zarządu

Członek Zarządu Tekton Capital sp. z o.o. posiadający 7-letnie doświadczenie w pracy na rynku finansowym. Ukończył studia wyższe z zakresu Rachunkowości i Finansów. Pracował na stanowisku Private Banker w Noble Bank, gdzie przez kilka lat obsługiwał Klientów sektora private banking, a następnie zarządzał oddziałem Tekton Property we Wrocławiu.

Brał udział w realizacji projektów emisji obligacji o znacznej wartości przez spółki z sektora finansowego, zarządzania wierzytelnościami oraz deweloperskiego.

Wróć
Zbigniew Nowak
Prezes zarządu

Przedsiębiorca z blisko czterdziestoletnim doświadczeniem w różnych branżach. Właściciel oraz współwłaściciel ponad 50 spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją żywności, rolnictwem, działalnością deweloperską i budowlaną, produkcją materiałów budowlanych, wydobyciem bursztynu, tworzeniem gier mobilnych, badaniami i rozwojem bio-żywności i kilkunastoma innym obszarami działalności.. Spółki, których jest właścicielem, aktywnie współpracują z gdańskimi uczelniami w zakresie BiR.

Doświadczenie: Zakłady Mięsne Nowak (największy producent i dystrybutor w północnej Polsce) – Założyciel. Deo Plaza (projekt deweloperski mieszkaniowo-hotelowy na historycznej Wyspie Spichrzów w centrum Gdańska) – Właściciel. Moonmana (producent i exporter gier mobilnych) – Inwestor. LeenLife (BiR dot. bio-żywności) – Inwestor.

Wykształcenie: Politechnika Gdańska – Mgr Chemii. Uniwersytet Gdański – Studia Pedagogiczne.

Wróć
Zespół
Gdańsk
Warszawa
Wrocław

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec czwórki pociech które są najważniejszą życiową inwestycją. Maratończyk – najlepsze pomysły biznesowe pozyskuje podczas biegania.

Dariusz Tajerle
Prezes Zarządu
Menadżer zarządzający z ponad 12-letnią praktyką na rynku finansowym. Licencja Pośrednika nr 23673.
Po godzinach

Prywatnie pasjonat sportów wodnych. Wolny czas spędza relaksując się ze swoją Rodziną.

Adam Anioł
Wiceprezes Zarządu
Manager zarządzający finansami przedsiębiorstw. Posiada doświadczenie w consultingu oraz w branży finansowej przy obsłudze klientów Private Bankingu.
Po godzinach

Wolne chwile lubi spędzać aktywnie z rodziną oraz uprawiając sporty takie jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze. Od lat związana ze środowiskiem tanecznym kocha również rytmy latynoamerykańskie. Matka czwórki przesympatycznych dzieciaków.

Dagmara Tajerle
Dyrektor Oddziału
Dzięki swoim pomysłom jest w stanie z każdej nieruchomości zrobić perełkę sprzedażową. Specjalizująca się w rynku wtórnym. Licencja Pośrednika nr 24057.
Po godzinach

Osoba o bardzo dużym spokoju wewnętrznym. Wolny czas najchętniej poświęca Rodzinie, Przyjaciołom. Uwielbia podróże, zarówno te dalekie jak i bliskie. Jej marzeniem jest podróż dookoła świata.

Anna Bibrzycka
Asystentka Zarządu
Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie i organizację pracy Tekton Capital w Gdańsku jak również w pozostałych oddziałach.
Po godzinach

Prywatnie kibic pomorskiego klubu pływackiego. Wolne chwile najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi.

Magdalena Kurasińska
Specjalista ds. Marketingu
Planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe Tekton Capital oraz aktywnie współpracuje z pozostałymi działami firmy.
Po godzinach

Jest osobą pozytywnie nastawioną do świata. Wolne chwile lubi spędzać przy książce, szczególne wciągają ją utwory Sci-Fi. Gdy tylko znajdzie więcej wolnego czasu wyjeżdża za miasto, by zrelaksować się na łonie natury.

Agnieszka Białas
Property Advisor
Największą satysfakcję z pracy przynosi jej zadowolenie klienta. Posiada doświadczenie w sprzedaży mieszkań na rynku pierwotnym
Po godzinach

Prywatnie dużo podróżuje, lubi nawiązywać nowe znajomości zwłaszcza wśród lokalnej społeczności. Kocha morze, sztukę i nie wyobraża sobie świata bez muzyki. Czyta dużo książek o różnorodnej tematyce i lubi nowe nowe wyzwania - ostatnio pochłania ją renowacja starych mebli.

Magdalena Domagała
Property Advisor
Przebojowa i entuzjastyczna. W pracy ciągle czegoś się uczy i nieustannie podwyższa swoje kompetencje. Ma blisko 5-letnie doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami komercyjnymi na rynku brytyjskim.
Po godzinach

Wolny czas lubi spędzać aktywnie żeglując, jeżdżąc konno, spacerując. Kocha zwierzęta, a w szczególności swojego psa Lulę. Jej pasją jest również gotowanie i poznawanie nowych smaków.

Dominika Harajda
Property Advisor
Kreatywna i entuzjastyczna, uwielbia nowe wyzwania. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, inżynier i projektantka wnętrz.
Po godzinach

Wolne chwile lubi spędzać aktywnie z bliskimi. Jego pasją są podróże i zegarki.

Wojciech Mierzejewski
Property Advisor
W pracy stawia na profesjonalizm i indywidualne podejście do klienta. Do pracy zawsze podchodzi z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem. Jest kreatywny, aktywny, lubi wyzwania.
Po godzinach

Trekking górski i zdobywanie kolejnych szczytów umacnia moją odwagę do życia. Uwielbiam aktywnie spędzać czas dlatego biegam, ćwiczę acroyogę, morsuję. Wyznaję zasadę „Wszystko możliwe gdy się wierzy”.

Sylwia Olsztyn
Property Advisor
Entuzjazm, empatia i duża wiara w siebie pcha ją do przodu. W pracy nie widzi problemów, tylko wyzwania czekające na realizację.
Po godzinach

Po godzinach jest studentem ekonomii i entuzjastą sportów wyczynowych. Uwielbia podróże oraz przygody. Najchętniej spędza spontanicznie czas ze znajomymi. Fascynuje się muzyką klasyczną i nowoczesną.

Kacper Sokołowski
Property Advisor
W pracy stawia na profesjonalizm i kompleksową obsługę. W kontakcie z klientem jest bardzo konkretny i rzeczowy.
Po godzinach

W życiu prywatnym stawia na sport - jego domeną jest kajakarstwo.

Wojciech Suwiński
Property Advisor
Niezwykle aktywny i pozytywnie nastawiony do świata. W pracy z klientem kładzie nacisk na sprawny przepływ informacji i optymalizację procesu kupna/sprzedaży mieszkania.
Po godzinach

Praktykuje jogę, zgłębia filozofię Wschodu i współczesną psychologię, wegetarianin, czuje bluesa 🎸

Adrian Nitek
Property Advisor
Potrafi słuchać, skoncentrowany na celu, konkretny. W działaniu kieruje się zasadą win-win.
Po godzinach

Miłośnik sportu, głównie jazdy na rowerze, a w sezonie letnim również windsurfingu. Interesują go tematy związane z astronomią, gospodarką i nowymi technologiami - sztuczną inteligencją i fintechy.

Mateusz Szczęsny
Property Advisor
Student ekonomii. Nieustannie poszerza wiedzę, aby podnosić jakość świadczonych usług. Zadowolenie klienta jest jego priorytetem.
Po godzinach

Rodzina ma dla niej bardzo dużą wartość. Lubi poznawać nowe smaki kulinarne, taniec, muzykę, a także nowinki technologiczne i medyczne. Pasją są podróże, zarówno te bliskie jak i dalsze.

Barbara Weiner
Property Advisor
Doskonale radzi sobie z obsługą nawet najbardziej wymagających klientów. Profesjonalna, komunikatywna i konsekwentna w działaniu. Jej motto: "nieruchomości to ludzie, nie mury". Licencja Pośrednika nr 16995.
Po godzinach

Magdalena Urbasz
Property Advisor
Po godzinach

Wolne chwilę spędza z rodziną. Miłośnik sportu, w ogólnym tego słowa znaczeniu, dobrej książki oraz dobrego kina. Nieustannie eksperymentujący kucharz amator.

Mateusz Wentowski
Property Advisor
Doświadczenie w pracy z klientem gwarantuje jakość i profesjonalną obsługę. Rzetelność i odpowiedzialność to wartości, na które kładzie największy nacisk w codziennej pracy.
Po godzinach

Po godzinach, wielbiciel podróży lubiący spędzać czas wolny łącząc aktywność fizyczną z odpoczynkiem w rodzinnym gronie.

Marcin Wiśniewski
Dyrektor Oddziału
Ekspert w budowaniu portfeli inwestycyjnych z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w bankowości prywatnej.
Po godzinach

Lubi czytać o historii, biznesie, i globalnej polityce. Zwolennik klasycznej mody męskiej. Pasjonuje się samochodami i sportami motoryzacyjnymi. Corocznie śledzi Formułę 1 i marzy o kolekcji klasyków. W wolnej chwili spędza czas z kotką uratowaną z ulicy.

Michał Bania
Property Advisor
Dzięki międzynarodowemu doświadczeniu w bankowości i finansach patrzę na nieruchomości jako ważną część zrównoważonego portfela inwestycyjnego.
Po godzinach

Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Triathlon, biegi OCR, crossfit, surfing czy każda inna aktywność fizyczna to dla niego dobrze spędzony czas i szansa na poznanie pozytywnie zakręconych osób!

Krzysztof Dybowski
Property Advisor
Doświadczenie zbierał w bankowości prywatnej i domu maklerskim. Wysoka jakość obsługi i dobre relacje z Klientami to najważniejsze zalety jego pracy.
Po godzinach

Dominik Kosiec
Junior Property Advisor
Po godzinach

Zamiłowanie do sportu, głównie sztuk walki oraz piłki nożnej. Poznawanie człowieka, a także zachowań ludzkich przez psychologiczne podejście. Pasjonat historii Polski. Ambitny, zawzięty i przede wszystkim skuteczny.

Paweł Michalski
Property Advisor
Specjalista w zakresie rynków finansowych. Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz biegłość w świecie finansów pozwala spełniać postawione sobie ambicje.
Po godzinach

W wolnym czasie biega z psem oraz spotyka się ze znajomymi i rodziną. Ulubiony środek transportu to motocykl, ponieważ nienawidzi się spóźniać.

Samuel Piwnicki
Property Advisor
Potrzebuje ciągłej nauki, dlatego też zaczął studia zaoczne z Mechatroniki na Politechnice oraz jest Inżynierem z Biotechnologii co pozwala mu weryfikować mity na temat żywienia. Jest człowiekiem spokojnym i opanowanym oraz zawsze dotrzymuje danego słowa.
Po godzinach

Jego hobby to tworzenie muzyki, gra w piłkę nożną, czy zwiedzanie swojego rodzinnego miasta - Warszawy. Uśmiechnięty, kreatywny, opanowany oraz starający się znaleźć najlepsze rozwiązanie w jak najkrótszym czasie.

Mateusz Przybysz
Junior Property Advisor
Jest człowiekiem szczerym. Dużą uwagę przykłada do obserwowania rzeczywistości, przez co nieustanie patrzy na otaczający go świat, przez naturę i ludzi, aż po struktury i prawa panujące na co dzień. Od lat zbierał doświadczenie w różnych dziedzinach życia takich jak sport, praca, szkoła co plasuje go jako typowego empiryka.
Po godzinach

Katarzyna Witkowska
Property Advisor
Doświadczenie w kredytach hipotecznych oraz sprzedaży nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym. Podejmuje się trudnych tematów, pomaga w sprzedaży/nabyciu nieruchomości zadłużonych, potrafi trudne sprawy wytłumaczyć w przystępny sposób.
Po godzinach

Fan piłki nożnej, aktywnie grający. Choć urodzony na terenach nizinnych uwielbia góry, zwłaszcza polskie Tatry. Interesuje się filozofią i polityką. Lubi poznawać nowych ludzi.

Albert Zimoch
Property Advisor
Doświadczenie zdobywał w kancelariach prawnych oraz na rynku nieruchomości premium. Wiedza nabyta w trakcie kariery zawodowej pozwala mu na skuteczne doradztwo biznesowe w obszarze nieruchomości nawet najbardziej wymagającemu klientowi.
Po godzinach

Prywatnie Optymista. Pielgrzym. Marzyciel. Zasłużony HDK.

Przemysław Zieliński
Property Advisor
Od początku kariery zawodowej związany z branżą IT. Pierwsze szlify zdobywał w marketingu internetowym. Potem pracował jako project/marketing manager w małych zespołach. Zawsze stara się poszukiwać nowych rozwiązań, stąd też podejście procesowe nie jest mu obce. Uczciwość, pracowitość i otwartość na ludzi są jego domeną w codziennej pracy. Licencja Zarządcy Nieruchomościami nr 23020.
Po godzinach

Od ponad 5 lat bierze czynny udział w Debatach Oksfordzkich w całej Polsce. Jest pomysłodawcą oraz głównym organizatorem Wrocławskiej Ligi Debat Oksfordzkich.

Szymon Ornatowski
Dyrektor Oddziału
Ukończył studia na kierunku Rynki Finansowe, a w najbliższym czasie ukończy studia prawnicze. Zawsze stawia na bezpieczeństwo i zadowolenie klienta w transakcjach. Posiada doświadczenie w bankowości oraz prawie. Licencja Pośrednika nr 25801.
Po godzinach

Otwarty i towarzyski, z jasno sprecyzowaną wizją swojej przyszłości.

Rafał Balzasch
Property Advisor
Studiuje psychologię, specjalizacja psychologia biznesu. Nieustannie dąży do profesjonalizacji swoich usług. Szczególną uwagę przykłada do budowania relacji z klientem.
Po godzinach

Paweł Janiszewski
Property Advisor
Po godzinach

Uwielbia koty i filmy, które zmuszają do myślenia... Pieczenie słodkości staje się powoli jej weekendową pasją... Zima to narty, a lato to tenis...

Magdalena Jacyno
Property Advisor
W pracy stawia na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Cechuje ją konsekwencja w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów. Do pracy zawsze podchodzi z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem. Lubi pracę z ludźmi...
Po godzinach

Oczarowany ludźmi, uwielbia zawierać nowe znajomości. Koneser dobrego audio, fotografii ulicznej, na starość zaczął grać na perkusji

Wojciech Kisieliński
Property Advisor
Wieloletnia praktyka na rynku finansowym i w sektorze private banking pozwala mi na sprawne zarządzanie finansami Klientów.
Po godzinach

Mariusz Raczyk
Property Advisor
Nieustannie poszerza wiedzę, aby podnosić jakość świadczonych usług. Stawia na budowanie długotrwałych relacji z klientami. Entuzjastycznie podchodzi do tematyki zarządzania majątkiem, przedsiębiorczości, a przede wszystkim rynku nieruchomości!
Po godzinach

Lubi podróżować, jest zakochany we Włoszech, gdzie spędza co roku swoje wakacje. Uważa, że podróż to dobra okazja, żeby poznać nowych ludzi i znaleźć nowych przyjaciół.

Aliaksandr Rosolka
Property Advisor
Skończył studia na kierunku filologicznym, zna 6 języków i lubi pracować z klientami z różnych krajów. Ma duże doświadczenie w pracy z klientami. Relacja z klientem oraz potrzeby klienta są dla niego priorytetem.
Po godzinach

Tomasz Tereszkiewicz
Property Advisor
Po godzinach

Izabela Tkaczyk
Property Advisor
Po godzinach

Jest bardzo aktywną osobą. Kocha sport, w szczególności narty i bieganie. Uważa, że najlepiej odpoczywa się w górach w towarzystwie rodziny i przyjaciół.

Iryna Velychko
Property Advisor
Ukończyła studia na kierunku Finanse rachunkowość. Jest otwarta, ambitna, komunikatywna, kocha pracę z ludźmi. Jest nastawiona na długie relacje z klientami, a jej głównym celem jest satysfakcja klienta ze współpracy.
Po godzinach

Uwielbia poznawać świat, a zwłaszcza w sposób aktywny. Odkrywanie kolejnych zakątków świata łączy z swoją pasją jaką jest jazda wyczynowa na motocyklu.

Oskar Ziach
Property Advisor
W współpracy z klientem stawia na szczerość i długofalowe relacje. Pracę kończy po uzyskaniu postanowionego sobie celu, stale kształcąc się by polepszać jakość swoich usług.
Po godzinach
Kogo szukamy

Praca z ludźmi jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów, którzy chcą być uczestnikami rynku nieruchomości. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Property Advisora w naszych oddziałach w Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.

 

Praca z ludźmi jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów którzy chcą być uczestnikami rynku nieruchomości. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Junior Property Advisor w naszym oddziale w Warszawie. 

Praca z ludźmi jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów którzy chcą być uczestnikami rynku nieruchomości. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Specjalista ds. wsparcia sprzedaży w naszym oddziale w Warszawie. 

Dołącz do nas
Jestem zainteresowany stanowiskiem
Chcę pracować w
Dane osobowe
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.