fbpx
TEKTON CAPITAL

Tekton Capital funkcjonuje w obszarze inwestowania, obrotu nieruchomościami i konsultingu.
Jest to marka zmieniająca unikalne okazje w dochodowe transakcje.
Tworzymy unikalne rozwiązania oparte na synergii różnorodnych metod działania, wiedzy i doświadczeniu.
Zespół Tekton Capital wykorzystuję synergię własnych kompetencji do tworzenia zyskownych transakcji.

Zakres podstawowej działalności obejmuje:

założyciele i Zarząd
Marcin Wiśniewski
Członek Zarządu

Specjalista w zarządzaniu majątkiem z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w bankowości prywatnej, gdzie dzięki zaangażowaniu i rekomendacjom od Klientów, przeszedł drogę od asystenta do zarządzającego zespołem.

Absolwent Wydziału Nauk Ekonomicznych na SGGW w Warszawie. Od początku kariery zawodowej współpracuje z zamożnymi Klientami przy budowie portfeli inwestycyjnych opartych o aktywa finansowe i nieruchomości, a także pozyskiwaniu finansowania przez osoby prawne i fizyczne. Zapraszany do TVN24 Biznes i Świat jako ekspert z dziedziny finansów osobistych.

Po godzinach, wielbiciel podróży lubiący spędzać czas wolny łącząc aktywność fizyczną z odpoczynkiem w rodzinnym gronie.

Wróć
Dariusz Tajerle
Prezes zarządu

Menadżer zarządzający z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym i w sektorze private bankingu, doradztwie, zarządzaniu i budowaniu zespołów sprzedażowych. Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Gdański i podyplomowych studiów z „Międzynarodowych Rynków Finansowych” na Gdańskiej Akademii Bankowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał przez 12 lat w spółkach największych firmach doradztwa finansowego, bankowości prywatnej i domie maklerskim przechodząc przez poszczególne szczeble kariery od Private Bankera do zarządzającego regionem departamentu Private Bankingu złożonego z oddziałów od Wrocławia przez Warszawę i Poznań po Szczecin i Trójmiasto. Specjalista w dziedzinie zarządzania portfelowego, restrukturyzacji przedsiębiorstw i budowania sieci sprzedaży. Przez dwa lata po karierze w sektorze bankowym wspierał jako Dyrektor Zarządzający rozwój Grupy Nowak składającej się z blisko 60 podmiotów funkcjonujących w różnych branżach. Od trzech latach skoncentrowany na rozwoju spółki Tekton Capital której jest pomysłodawcą, założycielem i udziałowcem.

Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami NR 23673.

CFA Level II Candidate.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec czwórki pociech które są najważniejszą życiową inwestycją. Maratończyk – na najlepsze pomysły biznesowe wpada w trakcie długodystansowych biegów wzdłuż trójmiejskiej plaży. Zdiagnozowany i nie leczony pracoholik. Nigdy nie wymaga więcej od innych niż od siebie.

Wróć
Adam Anioł
Wiceprezes zarządu

Doświadczony konsultant i doradca w zakresie tworzenia indywidualnych portfeli inwestycyjnych (inwestycji rynkowych, zabezpieczania wartości majątku, optymalizacji podatkowej) oraz budowania i utrzymywania relacji z kluczowymi klientami w ramach Private Bankingu. Początkowo związany z paryską centralą banku Societe Generale przy tworzeniu i wycenie produktów strukturyzowanych w regionie EEMEA (Eastern Europe, Middle East and Africa). Pełnił również funkcję redaktora i analityka w „Gazecie Giełdy Parkiet” oraz „Rzeczpospolitej” w ramach serwisu „Parkiet News”.

Od 2015 roku pełni funkcję doradcy zarządu ds. prawnych i ekonomicznych w sopockiej firmie z rynku nieruchomości (budowa i zarządzanie obiektami mieszkaniowymi i komercyjnymi). W TEKTON Capital zarządza działem konsultingowym. Kandydat do 2 poziomu certyfikatu CFA.

Prywatnie pasjonat sportów wodnych. Wolny czas spędza relaksując się ze swoją Rodziną.

Wróć
Wojciech Kisieliński
Członek Zarządu

Członek Zarządu Tekton Capital sp. z o.o. posiadający 7-letnie doświadczenie w pracy na rynku finansowym. Ukończył studia wyższe z zakresu Rachunkowości i Finansów. Pracował na stanowisku Private Banker w Noble Bank, gdzie przez kilka lat obsługiwał Klientów sektora private banking, a następnie zarządzał oddziałem Tekton Property we Wrocławiu.

Brał udział w realizacji projektów emisji obligacji o znacznej wartości przez spółki z sektora finansowego, zarządzania wierzytelnościami oraz deweloperskiego.

Wróć
Zbigniew Nowak
Prezes zarządu

Przedsiębiorca z blisko czterdziestoletnim doświadczeniem w różnych branżach. Właściciel oraz współwłaściciel ponad 50 spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją żywności, rolnictwem, działalnością deweloperską i budowlaną, produkcją materiałów budowlanych, wydobyciem bursztynu, tworzeniem gier mobilnych, badaniami i rozwojem bio-żywności i kilkunastoma innym obszarami działalności.. Spółki, których jest właścicielem, aktywnie współpracują z gdańskimi uczelniami w zakresie BiR.

Doświadczenie: Zakłady Mięsne Nowak (największy producent i dystrybutor w północnej Polsce) – Założyciel. Deo Plaza (projekt deweloperski mieszkaniowo-hotelowy na historycznej Wyspie Spichrzów w centrum Gdańska) – Właściciel. Moonmana (producent i exporter gier mobilnych) – Inwestor. LeenLife (BiR dot. bio-żywności) – Inwestor.

Wykształcenie: Politechnika Gdańska – Mgr Chemii. Uniwersytet Gdański – Studia Pedagogiczne.

Wróć
Zespół
Gdańsk
Warszawa
Wrocław
Kraków

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec czwórki pociech które są najważniejszą życiową inwestycją. Maratończyk – najlepsze pomysły biznesowe pozyskuje podczas biegania.

Dariusz Tajerle
Prezes Zarządu
Menadżer zarządzający z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym i w sektorze private bankingu, doradztwie, zarządzaniu i budowaniu zespołów sprzedażowych. Licencja zawodowa w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami NR 23673.
Po godzinach

Prywatnie pasjonat sportów wodnych. Wolny czas spędza relaksując się ze swoją Rodziną.

Adam Anioł
Wiceprezes Zarządu
Manager zarządzający finansami przedsiębiorstw. Posiada doświadczenie w consultingu oraz w branży finansowej przy obsłudze klientów Private Bankingu.
Po godzinach

Wolne chwile lubi spędzać aktywnie z rodziną oraz uprawiając sporty takie jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze. Od lat związana ze środowiskiem tanecznym kocha również rytmy latynoamerykańskie. Matka czwórki przesympatycznych dzieciaków.

Dagmara Tajerle
Dyrektor Oddziału
Dzięki swoim pomysłom jest w stanie z każdej nieruchomości zrobić perełkę sprzedażową. Specjalizująca się w rynku wtórnym. Licencja Pośrednika nr 24057.
Po godzinach

Osoba o bardzo dużym spokoju wewnętrznym. Wolny czas najchętniej poświęca Rodzinie, Przyjaciołom. Uwielbia podróże, zarówno te dalekie jak i bliskie. Jej marzeniem jest podróż dookoła świata.

Anna Bibrzycka
Asystentka Zarządu
Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie i organizację pracy Tekton Capital w Gdańsku jak również w pozostałych oddziałach.
Po godzinach

Prywatnie kibic pomorskiego klubu pływackiego. Wolne chwile najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi.

Magdalena Kurasińska
Specjalista ds. Marketingu
Planuje, koordynuje i kontroluje wszystkie działania marketingowe Tekton Capital oraz aktywnie współpracuje z pozostałymi działami firmy.
Po godzinach

Aktywny wypoczynek ze znajomymi pobudza zarówno ciało jak i umysł, dlatego większość wolnych chwil spędza w ten sposób. Pasjonat szeroko rozumianych rynków finansowych. Muzyka elektroniczna, której jest wielbicielem, uprzyjemnia mu życie prywatne, jak i zawodowe.

Mateusz Berent
Property Advisor
W pracy kieruje się przede wszystkim interesem klienta. To zadowoleni klienci tworzą profesjonalną markę każdego agenta. Absolwent Wydziału Inżynierii Lądowej i Środowiska na Politechnice Gdańskiej. Cechuje się otwartością i optymizmem.
Po godzinach

Wolne chwile przeznacza na rozwój osobisty. Podróże zachęcają ją do otwartości na poznawanie nowych kultur i społeczności. Interesuje się psychologią, a bieganie oraz pole dance kształtują w niej wytrwałość w dążeniu do celu.

Agnieszka Breza
Property Advisor
Absolwentka Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Gdańskiego. Dążenie do celu realizuje poprzez zaangażowanie, zorganizowanie oraz cierpliwość. Satysfakcja klienta jest dla niej nadrzędnym priorytetem w codziennej pracy.
Po godzinach

Lubi podejmować nowe wyzwania i odwiedzać nieznane mu miejsca. Jego marzeniem jest zwiedzić świat i poznać jego różnorodność, która przejawia się w kulturze, kuchni, krajobrazie i wielu innych fascynujących go rzeczach. Wolne chwile najchętniej spędza z rodziną i przyjaciółmi.

Oskar Bucoń
Property Advisor
W pracy dba o to, aby świadczone przez niego usługi były jak najlepszej jakości. Dąży do tego stale podnosząc swoje kwalifikacje. Absolwent Finansów i Rachunkowości, specjalizacja Rachunkowość oraz studiów podyplomowych na kierunku Analityk Finansowy. Cechuje mnie determinacja w dążeniu do celu i łatwość nawiązywania relacji.
Po godzinach

Miłośniczka i praktyk psychologii. Lubi motoryzację, książki oraz podróże. Praktykuje medytację, dba o kondycję fizyczną. Otwarta na świat.

Marta Ciszewska
Property Advisor
Charakteryzuje się opanowaniem, empatią i odpowiedzialnością. Posiada umiejętność nawiązywania długofalowych relacji z klientami. Absolwentka Uniwersytetu SWPS w Warszawie na Wydziale Psychologii, studiów podyplomowych oraz wielu kursów specjalistycznych.
Po godzinach

Wolny czas spędza z szerokim gronem przyjaciół, którzy są dla niego jak rodzina. Stara się, aby ten czas był spędzany aktywnie, jednak zna wartość odpowiedniego relaksu i odpoczynku. Podróże do nowych miejsc są jego słabością.

Bartosz Daniel
Property Advisor
Praca jest jego pasją. Nieustannie dąży do udoskonalania siebie oraz poszukuje nowych wyzwań. Zadowolenie klienta oraz utrzymanie z nim długotrwałych relacji to dla niego priorytet.
Po godzinach

Wolny czas lubi spędzać aktywnie żeglując, jeżdżąc konno, spacerując. Kocha zwierzęta, a w szczególności swojego psa Lulę. Jej pasją jest również gotowanie i poznawanie nowych smaków.

Dominika Harajda
Property Advisor
Kreatywna i entuzjastyczna, uwielbia nowe wyzwania. Absolwentka Wydziału Architektury Politechniki Gdańskiej, inżynier i projektantka wnętrz.
Po godzinach

Entuzjastka podróży, wypraw. Otwarta na świat i ludzi, ciekawa innych kultur i nowych smaków. Zamiłowanie do natury i rozwoju osobistego.

Magdalena Goleniewicz
Property Advisor
Empatia, profesjonalizm, indywidualne podejście i uśmiech to charakterystyka jej dnia pracy. Słucha, zadaje pytania i znajduje najlepsze rozwiązania dla swoich Klientów. Posiada długoletnie doświadczenie w pracy z Klientem i sprzedaży, szczególnie w branży wyposażenia wnętrz.
Po godzinach

Trekking górski i zdobywanie kolejnych szczytów umacnia moją odwagę do życia. Uwielbiam aktywnie spędzać czas dlatego biegam, ćwiczę acroyogę, morsuję. Wyznaję zasadę „Wszystko możliwe gdy się wierzy”.

Sylwia Olsztyn
Property Advisor
Entuzjazm, empatia i duża wiara w siebie pcha ją do przodu. W pracy nie widzi problemów, tylko wyzwania czekające na realizację.
Po godzinach

Wolny czas uwielbia spędzać ze swoją lepszą połówką. Chętnie gra w kosza. Interesują go sprawy społeczne.

Jan Perucki
Property Advisor
Łączy pasję z pracą. Jeżeli podejmuje się zadania, to wykonuje je od początku do końca. Jest młody i pełny energii.
Po godzinach

Miłośnik sportu, głównie jazdy na rowerze, a w sezonie letnim również windsurfingu. Interesują go tematy związane z astronomią, gospodarką i nowymi technologiami - sztuczną inteligencją i fintechy.

Mateusz Szczęsny
Property Advisor
Student ekonomii. Nieustannie poszerza wiedzę, aby podnosić jakość świadczonych usług. Zadowolenie klienta jest jego priorytetem.
Po godzinach

W wolnych chwilach jej ulubionym zajęciem jest długi spacer wzdłuż plaży od Gdyni do Sopotu. Uwielbia wszelką aktywność fizyczną, przede wszystkim lekkoatletykę. Jest otwarta na nowe doświadczenia.

Marta Sokołowska
Property Advisor
Jest magistrem zarządzania, specjalności: Inwestycje i nieruchomości. Rozpoczyna karierę pośrednika z zaangażowaniem i motywacją do pracy. Cechuje ją przede wszystkim otwartość i profesjonalne przygotowanie do pracy w tym zawodzie.
Po godzinach

Organizując wolny czas stawia na aktywność fizyczną. Uwielbia poznawać Gdańsk na nowo jeżdżąc na rowerze oraz grać w piłkę siatkową.

Patrycja Świerżewska
Property Advisor
Zaangażowanie i determinacja pchają ją do przodu, pozwalając nabywać coraz to większe doświadczenie oraz wiedzę. W swojej codziennej pracy kładzie nacisk na tworzenie z klientami długofalowych relacji oraz profesjonalizm.
Po godzinach

Podróżowanie sprawia jej ogromną przyjemność. W ostatnim czasie udało jej się zwiedzić m.in. Mediolan i Como we Włoszech oraz Dubaj. Jest przekonana, że to nie koniec jej odkrywczych przygód, ponieważ ma na swojej liście kilka kolejnych miejsc, które chciałaby odwiedzić.

Agata Wąsacz
Specjalista ds. Obsługi Klienta
W pracy doświadczenie i komunikatywność pozwalają jej na skuteczną weryfikację potrzeb klienta i pomoc w znalezieniu wymarzonej nieruchomości. Jest dobrze zorganizowana i zaangażowana w pracę z klientem, co przekłada się na długotrwałą relację i owocną współpracę.
Po godzinach

Rodzina ma dla niej bardzo dużą wartość. Lubi poznawać nowe smaki kulinarne, taniec, muzykę, a także nowinki technologiczne i medyczne. Pasją są podróże, zarówno te bliskie jak i dalsze.

Barbara Weiner
Property Advisor
Doskonale radzi sobie z obsługą nawet najbardziej wymagających klientów. Profesjonalna, komunikatywna i konsekwentna w działaniu. Jej motto: "nieruchomości to ludzie, nie mury". Licencja Pośrednika nr 16995.
Po godzinach

Od dzieciństwa trenuje piłkę nożną, która jest jego największą pasją. Oprócz tego uprawia również sporty sezonowe. Większość wolnego czasu spędza aktywnie ze znajomymi i nie lubi się nudzić.

Dawid Zadrowski
Property Advisor
Ambitny i pracowity, zawsze stara się dać z siebie wszystko, żeby osiągnąć cel. W relacjach z klientami stawia na profesjonalizm i dobrą atmosferę.
Po godzinach

Swój wolny czas spędza bardzo aktywnie. Jest pasjonatem sportu, a w szczególności sztuk walki. Uwielbia podróżować i poznawać kuchnię i kulturę innych krajów.

Marcin Węglerski
Property Advisor
Swoje relację z drugim człowiekiem opiera na szacunku, zaufaniu oraz zrozumieniu potrzeb. Do każdego klienta podchodzi indywidualnie i nieszablonowo. W swojej pracy stawia na profesjonalizm.
Po godzinach

Po godzinach, wielbiciel podróży lubiący spędzać czas wolny łącząc aktywność fizyczną z odpoczynkiem w rodzinnym gronie.

Marcin Wiśniewski
Dyrektor Oddziału
Ekspert w budowaniu portfeli inwestycyjnych z ponad dziesięcioletnim doświadczeniem w bankowości prywatnej.
Po godzinach

Lubi podróżować, poznawać ciekawe osoby i ich zainteresowania. Od ludzi czerpie inspiracje do zdobywania nowych umiejętności. Nie boi się wysiłku, czy to na ściance wspinaczkowej, podczas górskiej wędrówki, gier zespołowych, czy treningów sztuk walki. Wysoce ceni także gimnastykę umysłową, a także czas spędzony z przyjaciółmi.

Magdalena Andrychiewicz
Property Advisor
Do każdego klienta podchodzi indywidualnie, aby jak najlepiej wykonać powierzone jej zadania. Cechuje się dużą ciekawością w wielu dziedzinach, przez co chętnie zdobywa nowe umiejętności.
Po godzinach

Nie wyobraża sobie życia bez sportu. Triathlon, biegi OCR, crossfit, surfing czy każda inna aktywność fizyczna to dla niego dobrze spędzony czas i szansa na poznanie pozytywnie zakręconych osób!

Krzysztof Dybowski
Property Advisor
Doświadczenie zbierał w bankowości prywatnej i domu maklerskim. Wysoka jakość obsługi i dobre relacje z Klientami to najważniejsze zalety jego pracy.
Po godzinach

Zamiłowanie do sportu, głównie sztuk walki oraz piłki nożnej. Poznawanie człowieka, a także zachowań ludzkich przez psychologiczne podejście. Pasjonat historii Polski. Ambitny, zawzięty i przede wszystkim skuteczny.

Paweł Michalski
Property Advisor
Specjalista w zakresie rynków finansowych. Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz biegłość w świecie finansów pozwala spełniać postawione sobie ambicje.
Po godzinach

Kamil Ciołek
Property Advisor
Po godzinach

Uwielbia podróże duże i małe, blisko i daleko, ważne by z plecakiem na ramieniu. Jego pasje to górskie wędrówki i pływanie kajakiem, poznawanie nowych ludzi i miejsc.

Grzegorz Mamiński
Property Advisor
Komunikatywność, odpowiedzialność i zgodność to jego mocne strony. Swoim Klientom zapewnia fachowe wsparcie oraz poczucie bezpieczeństwa w całym procesie kupna/sprzedaży.
Po godzinach

W wolnym czasie biega z psem oraz spotyka się ze znajomymi i rodziną. Ulubiony środek transportu to motocykl, ponieważ nienawidzi się spóźniać.

Samuel Piwnicki
Property Advisor
Potrzebuje ciągłej nauki, dlatego też zaczął studia zaoczne z Mechatroniki na Politechnice oraz jest Inżynierem z Biotechnologii co pozwala mu weryfikować mity na temat żywienia. Jest człowiekiem spokojnym i opanowanym oraz zawsze dotrzymuje danego słowa.
Po godzinach

Czas wolny spędza z bliskimi, bądź z psiakiem na kanapie. Bierze czynny udział we wszelkich kampaniach społecznych, pomoc dzieciakom czy pieskom ze schronisk nie jest jej obca. Idealnie spędzony wieczór to spacer późną wiosną po parku bądź lesie.

Urszula Kudiuk
Property Advisor
Rzetelność, odpowiedzialność, pracowitość to podstawowe cechy jej charakteru. Praca z ludźmi, nawet tymi najbardziej wymagającymi, pozwala na wyrażenie swojej ekspresji i otwartości względem świata. Dzięki zaciętemu charakterowi pnie się dalej po szczeblach kariery.
Po godzinach

Odwaga, zaangażowanie oraz aktywność to cechy idealnie opisujące Michała. Na co dzień uśmiech nie schodzi z jego twarzy. Kocha każdego rodzaju sporty wodne i czuje się jak ryba w wodzie, jednak najważniejsza jest dla niego jest rodzina i przyjaciele.

Michał Krawczycki
Property Advisor
Odwaga oraz komunikatywność to jego domena. Nie ma dla niego rzeczy niemożliwych. Doskonała organizacja czasu to jego codzienność - łączy studia z pracą. Interesuje się zarządzaniem zasobami ludzkimi, psychologią oraz polityką.
Po godzinach

Katarzyna Witkowska
Property Advisor
Doświadczenie w kredytach hipotecznych oraz sprzedaży nieruchomości na rynku pierwotnym i wtórnym. Podejmuje się trudnych tematów, pomaga w sprzedaży/nabyciu nieruchomości zadłużonych, potrafi trudne sprawy wytłumaczyć w przystępny sposób.
Po godzinach

Fan piłki nożnej, aktywnie grający. Choć urodzony na terenach nizinnych uwielbia góry, zwłaszcza polskie Tatry. Interesuje się filozofią i polityką. Lubi poznawać nowych ludzi.

Albert Zimoch
Property Advisor
Doświadczenie zdobywał w kancelariach prawnych oraz na rynku nieruchomości premium. Wiedza nabyta w trakcie kariery zawodowej pozwala mu na skuteczne doradztwo biznesowe w obszarze nieruchomości nawet najbardziej wymagającemu klientowi.
Po godzinach

Prywatnie Optymista. Pielgrzym. Marzyciel. Zasłużony HDK.

Przemysław Zieliński
Property Advisor
Od początku kariery zawodowej związany z branżą IT. Pierwsze szlify zdobywał w marketingu internetowym. Potem pracował jako project/marketing manager w małych zespołach. Zawsze stara się poszukiwać nowych rozwiązań, stąd też podejście procesowe nie jest mu obce. Uczciwość, pracowitość i otwartość na ludzi są jego domeną w codziennej pracy. Licencja Zarządcy Nieruchomościami nr 23020.
Po godzinach

Od ponad 5 lat bierze czynny udział w Debatach Oksfordzkich w całej Polsce. Jest pomysłodawcą oraz głównym organizatorem Wrocławskiej Ligi Debat Oksfordzkich.

Szymon Ornatowski
Dyrektor Oddziału
Ukończył studia na kierunku Rynki Finansowe, a w najbliższym czasie ukończy studia prawnicze. Zawsze stawia na bezpieczeństwo i zadowolenie klienta w transakcjach. Posiada doświadczenie w bankowości oraz prawie. Licencja Pośrednika nr 25801.
Po godzinach

Oczarowany ludźmi, uwielbia zawierać nowe znajomości. Koneser dobrego audio, fotografii ulicznej, na starość zaczął grać na perkusji

Wojciech Kisieliński
Property Advisor
Wieloletnia praktyka na rynku finansowym i w sektorze private banking pozwala mi na sprawne zarządzanie finansami Klientów.
Po godzinach

W wolnym czasie oddaje się w całości Jazzowi oraz kulturze japońskiej. Hobbystycznie kolekcjonuje płyty winylowe.

Paweł Janiszewski
Property Advisor
Specjalizuje się w sprzedaży dużych nieruchomości (kamienic, działek inwestycyjnych) w całej Polsce. Ma bogate doświadczenie w zakresie architektury, z którą był związany przez wiele lat. W pracy skupia się na precyzyjnej i sprawnej sprzedaży
Po godzinach

Uwielbia koty i filmy, które zmuszają do myślenia... Pieczenie słodkości staje się powoli jej weekendową pasją... Zima to narty, a lato to tenis...

Magdalena Jacyno
Property Advisor
W pracy stawia na profesjonalizm i indywidualne podejście do każdego klienta. Cechuje ją konsekwencja w dążeniu do osiągania wyznaczonych celów. Do pracy zawsze podchodzi z entuzjazmem i pełnym zaangażowaniem. Lubi pracę z ludźmi...
Po godzinach

X muza skradła jego serce i chętnie porozmawia o jej dziełach...

Mariusz Raczyk
Property Advisor
Nieustannie poszerza wiedzę, aby podnosić jakość świadczonych usług. Stawia na budowanie długotrwałych relacji z klientami. Entuzjastycznie podchodzi do tematyki zarządzania majątkiem, przedsiębiorczości, a przede wszystkim rynku nieruchomości!
Po godzinach

Tomasz Tereszkiewicz
Property Advisor
Ukończył Finanse i Rachunkowość na Uniwersytecie Ekonomicznym. Aktualnie kończy studia na kierunku Gospodarka Przestrzenna - Rynki nieruchomości. Ma bogate doświadczenia z klientami inwestycyjnymi. W swojej pracy skupia się na dynamicznych działaniach i szybkich efektach.
Po godzinach

W wolnym czasie zajmuje się aktorstwem, co pomaga mu rozwijać się na wielu płaszczyznach. Aktorstwo sprawia mu frajdę oraz pozwala na poznawanie wielu osób. Stara uczyć się od najlepszych..

Mateusz Kulik
Property Advisor
Dla niego najważniejszy jest rozwój osobisty. Każdego klienta traktuje z pełnym profesjonalizmem i ma świadomość, że do każdego trzeba podchodzić indywidualnie. Kładzie nacisk na nawiązywanie stałych relacji.
Po godzinach

Sporty zimowe to jest to, co uwielbia. Łączy to z podróżami w Alpy, gdzie może oddać się górskim trasom zjazdowym i doszkalaniu jazdy na snowboardzie.

Konrad Jankowski
Property Advisor
Według niego kluczem do sukcesu jest prawdziwa pasja i zaraźliwy entuzjazm dla branży nieruchomości. Stara się budować długotrwałe relacje ze swoimi klientami, zapewniając przyjazne podejście do zagadnień kupna i sprzedaży nieruchomości. W swoich działaniach stara się przewyższać oczekiwania klienta.
Po godzinach

Wolne dni poświęca na podróże. Zwiedzanie nowych miejsc jest dla niego bardzo ważne, ponieważ napawa go to kreatywnością oraz otwiera umysł na nowe pomysły i rozwiązania problemów.

Michał Weber
Property Advisor
Do każdego klienta podchodzi bardzo indywidualnie. Stawia na budowanie głębokich relacji oraz profesjonalizm. Uważa, że tylko dzięki poświęceniu i wytrwałości człowiek może dojść do wyznaczonych celów.
Po godzinach

Karolina Wach
Property Advisor
Po godzinach

Od ponad 5 lat bierze czynny udział w Debatach Oksfordzkich w całej Polsce. Jest pomysłodawcą oraz głównym organizatorem Wrocławskiej Ligi Debat Oksfordzkich.

Szymon Ornatowski
Dyrektor Oddziału
Ukończył studia na kierunku Rynki Finansowe, a w najbliższym czasie ukończy studia prawnicze. Zawsze stawia na bezpieczeństwo i zadowolenie klienta w transakcjach. Posiada doświadczenie w bankowości oraz prawie. Licencja Pośrednika nr 25801.
Po godzinach

W wolnym czasie przemierza Polskę wzdłuż i wszerz na rowerze, gra w siatkówkę oraz jeździ rekreacyjnie quadem. Na koniec dnia uwielbia upiec pizzę neapolitańską.

Damian Flis
Property Advisor
Na pierwszym miejscu stawia kontakty międzyludzkie. Najważniejsza jest prawdziwa relacja, oparta na pewności i zaufaniu. Wspiera klienta podczas całego procesu transakcyjnego oraz wywiązuje się z zaplanowanych działań.
Po godzinach

Wolne chwile spędza z rodziną i przyjaciółmi. Uwielbia wycieczki plenerowe. Czas spędzony na łonie natury pozwala na utrzymanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Maria Lewińska
Property Advisor
Posiada wieloletnie doświadczenie w sektorze nieruchomości, w szczególności na rynku pierwotnym. Ma świadomość, że indywidualne podejście do klienta, gotowość do wsparcia merytorycznego, zrozumienie potrzeb oraz budowanie długotrwałych relacji z klientem to działania, które procentują na przyszłość.
Po godzinach

Jego pasjami są sport, motoryzacja oraz fotografia. Najbardziej podobają mu się industrialne i nowoczesne mieszkania.

Piotr Kokoszka
Property Advisor
Jest ambitnym i pracowitym człowiekiem. W pracy stawia na indywidualne podejście do klienta i długofalowe relacje.
Po godzinach

Karol Wilamowski
Property Advisor
Relację z drugim człowiekiem opiera na szacunku, zaufaniu oraz zrozumieniu potrzeb. Niepoprawny optymista, dla niego nie ma sytuacji bez wyjścia. Jest cierpliwy, odważny i chętnie zdobywa nowe doświadczenia.
Po godzinach

Karolina Wach
Property Advisor
Po godzinach

Prywatnie możesz zapytać Piotra o USA, Australię i Nową Zelandię - kierunki, które zna doskonale, bo podróże to jego drugie życie.

Piotr Kruczek
Property Advisor
Doświadczenie w pracy z najbardziej wymagającymi klientami gwarantuje Ci, że jesteś w bardzo dobrych rękach. Rynek krakowskich nieruchomości poznawał początkowo jako klient - dzięki temu jeszcze lepiej rozumie, jak ważna to decyzja, tak prywatna, jak i inwestycyjna.
Po godzinach

Maciej Kulikowski
Property Advisor
Uważa, że najważniejsze w relacjach z klientem jest zaufanie i indywidualne podejście. Optymistycznie nastawiony do życia. Doświadczenie zdobywał w kancelariach prawnych.
Po godzinach

Aleksandra Koczot
Property Advisor
Po godzinach

Jej pasją jest modeling oraz taniec. W wolnym czasie uwielbia projektować ubrania. Kocha zwierzęta, a w szczególności konie. Jej marzeniem jest mieć własną stadninę.

Gabriela Zabdyr
Property Advisor
Wierzy, że dobre myśli przyciągają dobre rzeczy. Zawsze osiąga to czego chce, nigdy się nie poddaje. W działaniach kieruje się Przede wszystkim rozsądkiem. Swoją dobrą energią i optymizmem zaraża wszystkich dookoła.
Po godzinach

Fan piłki nożnej, aktywnie grający. Choć urodzony na terenach nizinnych uwielbia góry, zwłaszcza polskie Tatry. Interesuje się filozofią i polityką. Lubi poznawać nowych ludzi.

Albert Zimoch
Property Advisor
Doświadczenie zdobywał w kancelariach prawnych oraz na rynku nieruchomości premium. Wiedza nabyta w trakcie kariery zawodowej pozwala mu na skuteczne doradztwo biznesowe w obszarze nieruchomości nawet najbardziej wymagającemu klientowi.
Po godzinach
Kogo szukamy

Praca z ludźmi jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów, którzy chcą być uczestnikami rynku nieruchomości. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Property Advisora w naszych oddziałach w Trójmieście, Warszawie, Wrocławiu i Krakowie.

 

Praca z ludźmi jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów którzy chcą być uczestnikami rynku nieruchomości. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Junior Property Advisor w naszym oddziale w Warszawie. 

Praca z ludźmi jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów którzy chcą być uczestnikami rynku nieruchomości. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Specjalista ds. wsparcia sprzedaży w naszym oddziale w Warszawie. 

Dołącz do nas
Jestem zainteresowany stanowiskiem
Chcę pracować w
Dane osobowe
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.