Tekton capital

Tekton Capital funkcjonuje w obszarze inwestowania, obrotu nieruchomościami i konsultingu.
Jest to marka zmieniająca unikalne okazje w dochodowe transakcje.
Tworzymy unikalne rozwiązania oparte na synergii instrumentów inwestycyjnych i różnorodnych metod działania, wiedzy, doświadczeniu.
Zespół Tekton Capital wykorzystuję synergię własnych kompetencji do tworzenia zyskownych transakcji.

Zakres podstawowej działalności obejmuje:

założyciele i Zarząd
Dariusz Tajerle
Prezes zarządu

Menadżer Zarządzający z wieloletnim doświadczeniem na rynku finansowym i w sektorze private bankingu, doradztwie, zarządzaniu i budowaniu zespołów sprzedażowych. Absolwent Ekonomii na Uniwersytecie Gdański i podyplomowych studiów z „Międzynarodowych Rynków Finansowych” na Gdańskiej Akademii Bankowej. Doświadczenie zawodowe zdobywał w przez 12 lat w spółkach z Grupy Getin Noble Banku (Open Finance, Noble Bank, Noble Securities) przechodząc przez poszczególne szczeble kariery od Private Bankera do zarządzającego regionem w Private Bankingu Noble Banku złożonego z oddziałów od Wrocławia przez Warszawę po Szczecin i Trójmiasto. Specjalista w dziedzinie zarządzania portfelowego, restrukturyzacji przedsiębiorstw i budowania sieci sprzedaży. Wspiera rozwój Grupy Nowak, która składa się z blisko 60 podmiotów funkcjonujących w różnych branżach.

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec trójki pociech które są najważniejszą życiową inwestycją. Maratończyk – na najlepsze pomysły biznesowe wpada w trakcie długodystansowych biegów wzdłuż trójmiejskiej plaży.

Wróć
Adam Anioł
Wiceprezes zarządu

Doświadczony konsultant i doradca w zakresie tworzenia indywidualnych portfeli inwestycyjnych (inwestycji rynkowych, zabezpieczania wartości majątku, optymalizacji podatkowej) oraz budowania i utrzymywania relacji z kluczowymi klientami w ramach Private Bankingu. Początkowo związany z paryską centralą banku Societe Generale przy tworzeniu i wycenie produktów strukturyzowanych w regionie EEMEA (Eastern Europe, Middle East and Africa). Pełnił również funkcję redaktora i analityka w „Gazecie Giełdy Parkiet” oraz „Rzeczpospolitej” w ramach serwisu „Parkiet News”.

Od 2015 roku pełni funkcję doradcy zarządu ds. prawnych i ekonomicznych w sopockiej firmie z rynku nieruchomości (budowa i zarządzanie obiektami mieszkaniowymi i komercyjnymi). W TEKTON Capital zarządza działem konsultingowym. Kandydat do 2 poziomu certyfikatu CFA.

Prywatnie pasjonat sportów wodnych. Wolny czas spędza relaksując się ze swoją Rodziną.

Wróć
Piotr Nitka
Wiceprezes zarządu

Menadżer i specjalista w dziedzinie finansów z ponad 10 letnim doświadczeniem. Budował swoją wiedzę w obszarze kontrolingu zarządczego w sektorze bankowym oraz przy tworzeniu ogólnopolskiej sieci sprzedaży.
Przez 6 lat pracował z zamożnymi klientami przy tworzeniu portfeli inwestycyjnych oraz pozyskiwaniu finansowania. Następnie zarządzał oddziałem i kierował zespołem Wealth Managerów w ramach Private Bankingu w Noble Banku.

Prywatnie inwestor na rynku nieruchomości, którego poznawanie stało się wiele lat temu pasją, którą dalej rozwija w ramach Tekton Property.

Zdał drugi poziom egzaminu CFA.

Pasjonat sportu, podróży i "smakowania" świata. Zawsze chętny do poznawania nowych ludzi, zdobywania kolejnych doświadczeń i wychodzenia poza strefę komfortu. Przygotowując się do zawodów triathlonowych na dystansie IRONMAN już myślał o kolejnych wyzwaniach i celach do zrealizowania.

Wróć
Zbigniew Nowak
Prezes zarządu

Przedsiębiorca z blisko czterdziestoletnim doświadczeniem w różnych branżach. Właściciel grupy kapitałowej składającej się z ponad 50 spółek zajmujących się produkcją i dystrybucją żywności, rolnictwem, działalnością deweloperską i budowlaną, produkcją materiałów budowlanych, wydobyciem bursztynu, tworzeniem gier mobilnych, badaniami i rozwojem bio-żywności i kilkunastoma innym obszarami działalności.. Spółki, których jest właścicielem, aktywnie współpracują z gdańskimi uczelniami w zakresie BiR.

Doświadczenie: Zakłady Mięsne Nowak (największy producent i dystrybutor w północnej Polsce) – Założyciel. Deo Plaza (projekt deweloperski mieszkaniowo-hotelowy na historycznej Wyspie Spichrzów w centrum Gdańska) – Właściciel. Moonmana (producent i exporter gier mobilnych) – Inwestor. LeenLife (BiR dot. bio-żywności) – Inwestor.

Wykształcenie: Politechnika Gdańska – Mgr Chemii. Uniwersytet Gdański – Studia Pedagogiczne.

Wróć
Zespół
Gdańsk
Warszawa
Wrocław

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec czwórki pociech które są najważniejszą życiową inwestycją. Maratończyk – najlepsze pomysły biznesowe pozyskuje podczas biegania.

Dariusz Tajerle
Prezes Zarządu
Menadżer zarządzający z ponad 12-letnią praktyką na rynku finansowym. Licencja Pośrednika nr 23673
Po godzinach

Pasjonat sportu, podróży i "smakowania" świata. Zawsze chętny do poznawania nowych ludzi, zdobywania kolejnych doświadczeń i wychodzenia poza strefę komfortu. Sprawdzając swoje siły na zawodach triathlonowych na dystansie IRONMAN już myślał o kolejnych wyzwaniach i celach do zrealizowania.

Piotr Nitka
Wiceprezes
Pracował z zamożnymi klientami przy tworzeniu portfeli inwestycyjnych. Kierował zespołem Wealth Managerów w ramach Private Bankingu w Noble Banku.
Po godzinach

Prywatnie pasjonat sportów wodnych. Wolny czas spędza relaksując się ze swoją Rodziną.

Adam Anioł
Wiceprezes Zarządu
Doświadczony doradca w zakresie tworzenia indywidualnych portfeli inwestycyjnych oraz budowania i utrzymywania relacji z klientami Private Bankingu.
Po godzinach

Osoba o bardzo dużym spokoju wewnętrznym. Wolny czas najchętniej poświęca Rodzinie, Przyjaciołom. Uwielbia podróże, zarówno te dalekie jak i bliskie. Jej marzeniem jest podróż dookoła świata.

Anna Bibrzycka
Asystentka Zarządu
Odpowiada za prawidłowe funkcjonowanie i organizację pracy Tekton Capital w Gdańsku jak również w pozostałych oddziałach.
Po godzinach

Wolne chwile lubi spędzać aktywnie z rodziną oraz uprawiając sporty takie jak bieganie, pływanie, jazda na rowerze. Od lat związana ze środowiskiem tanecznym kocha również rytmy latynoamerykańskie. Matka trójki przesympatycznych dzieciaków.

Dagmara Tajerle
Property Advisor
Dzięki swoim pomysłom jest w stanie z każdej nieruchomości zrobić perełkę sprzedażową. Specjalizująca się w rynku wtórnym.
Po godzinach

Uwielbia kontakt z naturą jak i również aktywność fizyczną taką jak jazda na rowerze, pływanie. Wolny czas najchętniej spędza ze swoja córką. Jest osoba sympatyczną, otwartą i pomocną zarówno w pracy jak i w życiu prywatnym.

Piotr Salewski
Property Advisor
Ma wieloletnie doświadczenie w kontaktach z klientem, które obecnie wykorzystuje sprzedając nieruchomości zarówno na rynku pierwotnym jak i wtórnym.
Po godzinach

Damian Romanowski
Property Advisor
Wieloletnie doświadczenie na rynku nieruchomości
Po godzinach

Czas wolny najchętniej spędzam na Kaszubach, w plenerze, z rodziną, przyjaciółmi, degustując potrawy kuchni francuskiej i wspaniałe wina - oczywiście z umiarem :) . Marzenia aby żyć długo, zdrowo i szczęśliwie .

Marlena Piór-Chastre
Property Advisor
Praca z ludźmi to moja pasja. Dzięki doświadczeniu w sprzedaży pomagam klientom w realizacji ich życiowych planów.
Po godzinach

Szczęśliwa mama i żona. Miłośniczka pięknych wnętrz .Interesuje się home stagingiem, marzy o niezwykłych podróżach.

Julita Młodziejewska
Property Advisor
Posiada doświadczenie w pracy z klientem biznesowym dzięki czemu nie boi się rozmów i twardych negocjacji.Uwielbia nowe wyzwania. Ceni pracę z ludźmi.
Po godzinach

Zamiłowanie do sportu, głównie sztuk walki oraz piłki nożnej. Poznawanie człowieka, a także zachowań ludzkich przez psychologiczne podejście. Pasjonat historii Polski. Ambitny, zawzięty i przede wszystkim skuteczny.

Paweł Michalski
Property Advisor
Specjalista w zakresie rynków finansowych. Zarządzanie zasobami ludzkimi oraz biegłość w świecie finansów pozwala spełniać postawione sobie ambicje.
Po godzinach

Na najlepsze pomysły wpada biegając wzdłuż trójmiejskich plaż i bulwarami wiślanymi w stolicy. Biega bardzo szybko, a jeszcze szybciej sprzedaje! Najlepszy na świecie architekt od budowania pozytywnych relacji z Klientami już od pierwszej minuty.

Tobiasz Żuchewicz
Property Advisor
Doświadczenie w bankowości prywatnej i międzynarodowej agencji nieruchomości premium pozwala patrzeć na nieruchomości przez pryzmat wartości aktywów.
Po godzinach

W przeszłości zawodowy pływak, teraz pasjonat szeroko pojętej kultury fizycznej oraz niestandardowych form ruchu. Podróżnik.

Piotr Safrończyk
Property Advisor
Specjalista w zarządzaniu majątkiem na rynkach kapitałowych. Absolwent Fuqua School of Business, Duke University. Zdany pierwszy poziom egzaminu CFA.
Po godzinach

Oczarowany ludźmi, uwielbia zawierać nowe znajomości. Koneser dobrego audio, fotografii ulicznej, na starość zaczął grać na perkusji 

Wojciech Kisieliński
Dyrektor Oddziału
Wieloletnia praktyka na rynku finansowym i w sektorze private banking pozwala mi na sprawne zarządzanie finansami Klientów.
Po godzinach

Gdzie tylko się pojawi wnosi dobrą energię. Pełna optymizmu i pasji. Żyje zgodnie z cytatem „ Carpie diem” i ze swoją skalą wartości. W każdym nowym miejscu poszukuje czegoś wyjątkowego i zawsze podąża za marzeniami.

Agnieszka Polak
Property Advisor
Ambitna i pełna życia. Swym przebojowym charakterem zawsze dąży zdecydowanie do celu, nie zrażając się niepowodzeniami. Specjalistka w ofertach najmu.
Po godzinach

Pełna energii, uwielbia kontakt z ludźmi. Nigdy się nie nudzi. W czasie wolnym dba o dobrą formę fizyczną na sali treningowej. Podróże i zwiedzanie kolejnych krajów są jej największą motywacją do pracy.

Kamila Walicka
Property Advisor
Od początku we Wrocławskim Oddziale. Zaangażowana i ambitna. W swoich zadaniach dokładna i kosnekwentna.
Po godzinach

W czasie wolnym spędza czas aktywnie. Pasjonat sportów takich jak piłka nożna po bardziej ekstremalne jak strzelanie, skoki na spadochronie, ścianki wspinaczkowe. Poza sportem uwielbia podróżować. Odpoczywa w domu dużo czytając przede wszystkim książki biznesowe, psychologiczne oraz wywiadowcze.

Oskar Górecki
Property Advisor
Dotychczas stanowisko w kancelarii prawnej zajmującej się nieruchomościami. Student prawa na Uniwersytecie Wrocławskim. Stawia na nieustanny rozwój.
Po godzinach
Kogo szukamy
Praca z ludźmi jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów, którzy chcą być uczestnikami rynku nieruchomości. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Property Advisora w naszym oddziale w Trójmieście.
Praca z ludźmi jest naszą pasją. Mamy ambicje kreować najwyższe standardy dbania o interesy Klientów którzy chcą być uczestnikami rynku nieruchomości. Aktualnie rekrutujemy na stanowisko Property Advisora w naszych oddziałach w Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu.
Dołącz do nas
Jestem zainteresowany stanowiskiem
Chcę pracować w
Dane osobowe
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia.
Oops! Something went wrong while submitting the form