Property Advisor
Podstawowy zakres obowiązków
  • Profesjonalne doradztwo w zakresie obrotu nieruchomościami
  • Praca z klientem zamożnym
  • Budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego
  • Przeprowadzanie transakcji sprzedaży i najmu nieruchomości
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty
  • Nawiązywanie trwałych relacji z Klientami
  • Monitorowanie rynku nieruchomości
  • Dbanie o wizerunek firmy
Wymagania
  • Dyspozycyjność
  • Wyższe wykształcenie
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność organizacji własnego czasu pracy
Oferujemy
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń z prowizjami do 75% przychodu i budowaniem pasywnego dochodu
  • Dostęp do klienta popytowego i podażowego z marketingu firmowego
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon, crm, szeroką ofertę produktową)
  • Szkolenia grupowe i indywidualne
  • Elastyczny czas pracy
  • Wsparcie działu prawnego i marketingu
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy kapitałowej
  • Zdobycie doświadczenia i wiedzy z zakresu pozostałejdziałalności firmy (konsulting, finanse, zarządzanie projektami)
  • Fantastyczną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu
  • Bezpłatny dostęp do siłowni i sauny w Warszawskim oddziale
Mile widziane
  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów
  • Determinacja do osiągania wspólnie obranych celów
  • Przedsiębiorczość i otwartość na nowe wyzwania
Dołącz do nas
Aplikujesz na stanowisko:
Chcę pracować w
Dane osobowe
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia.
Oops! Something went wrong while submitting the form