Asystent Property Advisor'a
Podstawowy zakres obowiązków
  • Udział w spotkaniach z Property advisor'em
  • Budowanie bazy ofert rynku wtórnego i pierwotnego
  • Przygotowywanie i prezentacja oferty
  • Nawiązywanie trwałych relacji z Klientami
  • Monitorowanie rynku nieruchomości
  • Dbanie o wizerunek firmy
Wymagania
  • Łatwość nawiązywania nowych kontaktów
  • Dyspozycyjność, determinacja do osiągania wspólnie obranych celów
  • Przedsiębiorczość i otwartość na nowe wyzwania
  • Wysoka kultura osobista
Oferujemy
  • Niezbędne narzędzia (laptop, telefon, CRM)
  • Szkolenia grupowe i indywidualne
  • Elastyczny czas pracy
  • Wsparcie działu prawnego
  • Możliwość rozwoju w ramach grupy kapitałowej
  • Zdobycie doświadczenia i wiedzy z zakresu pozostałej działalności firmy (konsulting, finanse, zarządzanie projektami)
  • Fantastyczną atmosferę i wsparcie doświadczonego zespołu
  • System wynagrodzeń do wyboru: podstawa + premia lub prowizyjny
Mile widziane
Dołącz do nas
Aplikujesz na stanowisko:
Chcę pracować w
Dane osobowe
Dziękujemy za przesłanie zgłoszenia.
Oops! Something went wrong while submitting the form