fbpx

Nowe Szeregówki 100m2 Ołtaszyn

Wrocławska
Cena:
530 000 zł
Opis nieruchomości
NOWA INWESTYCJA BIESTRZYKÓW 3 MIN SAMOCHODEM OD OŁTASZYNA

NA SPRZEDAŻ 4 MIESZKANIA W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ O POWIERZCHNI 100M2

Inwestycja zlokalizowana jest 3 min. samochodem od dzielnicy Ołtaszyn,
przy ulicy Wrocławskiej.

Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, garderoby oraz dwóch łazienek o łącznej powierzchni 100m2.
 
Twój własny dom w zabudowie szeregowej z działką w nowej kameralnej inwestycji „Tarasy Biestrzyków” sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu i oddawaniu się długim spacerom, zaś ogrodzona i kameralna zabudowa zapewnia komfort korzystania z przydomowych ogródków.

Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowane z kluczowymi dzielnicami Wrocławia, a dojazd do centrum zajmuje zaledwie 10 minut. Segmenty są funkcjonalne i eleganckie.

Na parterze znajduje się strefa dzienna: kuchnia z jadalnią oraz salon. Z salonu wychodzi się na taras. Wszystkie domy umiejscowione są tak, że tarasy znajdują się od strony południowej, co gwarantuje optymalne nasłonecznienie strefy wypoczynku. Na piętrze jest prywatna strefa mieszkańców: trzy, niezależne pokoje oraz łazienka. Dom wykonany jest w technologii gwarantującej minimalne zużycie energii.

Droga dojazdowa jest asfaltowa.

Planowane zakończenie inwestycji przypada na 2 kwartał 2019 roku

Do każdego mieszkania przynależą dwa naziemne miejsca parkingowe.

Cena nieruchomości: 430 000 PLN

Zapraszam do kontaktu w celu umówienia prezentacji.


51.05335
17.02003
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń