fbpx

Nowe Szeregówki 100m2 Ołtaszyn

Wrocławska
Cena:
530 000 zł
Opis nieruchomości
NOWA INWESTYCJA BIESTRZYKÓW 3 MIN SAMOCHODEM OD OŁTASZYNA

NA SPRZEDAŻ 4 MIESZKANIA W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ O POWIERZCHNI 100M2

Inwestycja zlokalizowana jest 3 min. samochodem od dzielnicy Ołtaszyn,
przy ulicy Wrocławskiej.

Mieszkanie składa się z 4 pokoi, kuchni, garderoby oraz dwóch łazienek o łącznej powierzchni 100m2.
 
Twój własny dom w zabudowie szeregowej z działką w nowej kameralnej inwestycji „Tarasy Biestrzyków” sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu i oddawaniu się długim spacerom, zaś ogrodzona i kameralna zabudowa zapewnia komfort korzystania z przydomowych ogródków.

Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowane z kluczowymi dzielnicami Wrocławia, a dojazd do centrum zajmuje zaledwie 10 minut. Segmenty są funkcjonalne i eleganckie.

Na parterze znajduje się strefa dzienna: kuchnia z jadalnią oraz salon. Z salonu wychodzi się na taras. Wszystkie domy umiejscowione są tak, że tarasy znajdują się od strony południowej, co gwarantuje optymalne nasłonecznienie strefy wypoczynku. Na piętrze znajdują trzy niezależne pokoje oraz łazienka. Dom wykonany jest w technologii gwarantującej minimalne zużycie energii.

Droga dojazdowa jest asfaltowa.

Planowane zakończenie inwestycji przypada na I kwartał 2020 roku

Do każdego mieszkania przynależą dwa naziemne miejsca parkingowe.

Cena nieruchomości: 530 000 PLN


ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
+48 793 993 686

Tekton Property


51.05335
17.02003
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń