fbpx

Powierzchnie magazynowo usługowe blisko Gdańska

Zawodzie
Cena:
3 600 zł
Opis nieruchomości
Do wynajmu powierzchnie pod warsztat samochodowy,serwis urządzeń,pomieszczenia magazynowe, usługowe,hale produkcyjne itp, zlokalizowane w dobrze skomunikowanej dzielnicy Gdańsk Rudniki.
Idealne dla osób ceniących spokój a zaraz bliskość centrum miasta, dobrze skomunikowane centrum  Gdańska ( autem w 7 km) lub autobuem linii 178.
Bliska odległość do Obwodnicy Południowej, tuż przy trasie Sucharskiego,łączącym trasę S6,S7 i A1.

Pomieszczenia dobrze doświetlone o  pow,54m2,80m2,100m2,150m2 oraz szatnia z pomieszczeniem socjalnym i biurowym 33m2.Istnieje możliowość wynajmu pojedynczych lokali lub całosci.
Na podłodze wylewka betonowa lub kafle lastryko 4cm,ogrzewanie centralne,siła,ochrona, teren na ogrodzonej posesji z dwoma bramami wjazdowymi.
Dojazd drogą asfaltową,a następnie kostką brukową. 

Koszt najmu 36zł/m2 netto (ogrzewanie,woda,kanalizacja + prąd według zużycia.
Preferowana umowa długoterminowa, kaucja w zależności od długości okresu wynajmu.
Obiekt monitorowany.

Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.33468
18.69
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń