fbpx

Skrajny Szeregowiec - Pępowo

Zbigniewa Herberta
Cena:
619 000 zł
Opis nieruchomości
Skrajny szeregowiec od dewelopera Siódme Niebo, w spokojnym otoczeniu w okolicy Gdańska. Pępowo znajduje się na uboczu Gdańska, dzięki czemu można korzystać z uroku spokojnej okolicy ale mieć blisko do metropolii Trójmiejskiej. Jeżeli szukasz odpoczynku od miejskiego zgiełku ale nie rezygnować z zalet jakie oferuje miasto, to miejsce jest dla Ciebie.

Powierzchnia użytkowa wynosi 99,78m2 plus 21,37m2 powierzchni dodatkowej w postaci garażu. Strych także został w pełni ocieplony i jest przygotowany do aranżacji. Dom znajduje się na działce o powierzchni 381 m2. Ekspozycja na trzy strony świata, drzwi wejściowe od zachodu, okna boczne domu od północy, a strona tarasu od wchodu.

W skład domu wchodzą następujące pomieszczenia:
(Parter)
- Salon,
- Kuchnia,
- Hol wejściowy,
- Garaż,
- WC,

(Piętro)
- Łazienka,
- 3 pokoje.

Poddasze (ocieplone, otynkowane przygotowane do zamieszkania).

Miejsce parkingowe na zewnątrz przed garażem.

Dom jest w stanie deweloperskim z atrakcyjnymi ulepszeniami.
Cala część mieszkalna parteru oraz łazienka na piętrze posiada ogrzewanie podłogowe.
W kuchni, WC oraz Łazience na piętrze zostały położone kafle wysokiej jakości.

Lokalizacja:
Pępowo oraz Banino to prężnie rozwijające się przedmieścia co zapewnia dostęp do całej potrzebnej infrastruktury oraz usług takich jak:
- Przystanek PKM 1,5 km (Centrum Gdańska 20 km, około 30 minut samochodem)
- Supermarkety (Lidl, Biedronka) 3 km
- 3 siłownie w promieniu 4 km
- 10 restauracji, miejsc aby zjeść w promieniu 5 km
- 8 przedszkoli, 2 żłobki, 2 szkoły podstawowe w promieniu 5 km
- kościół 3 km
- w promieniu 10 km znajduje się 5 dużych jezior oraz wiele mniejszych.
- las w odległości 1 km oraz planowana budowa parku około 50 m od domu

Serdecznie zapraszam do poznania większej ilości szczegółów.
54.37715
18.39754
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń