fbpx

Mieszkanie 2 pokoje po remoncie Prądnik Biały

Ludomira Różyckiego
Cena:
339 900 zł
Opis nieruchomości
2 pokoje / 37 m2 / alarm / piwnica

Dwupokojowe mieszkanie do samodzielnej aranżacji po remoncie generalnym w spokojnej okolicy na piątym piętrze. Ekspozycja okien w kierunku zachodnim. Podczas remontu została wymieniona instalacja elektryczna oraz wodno-kanalizacyjna, położone są nowe panele, wymienione zostały drzwi na antywłamaniowe. Dodatkowym atutem jest alarm, przygotowana instalacja pod domofon oraz sterowanie mieszkaniem Smart Home. Łazienka jest w całości urządzona.

Rozkład:
Duży pokój
Aneks kuchenny
Sypialnia
Łazienka

Budynek
Mieszkanie zlokalizowane na piątym piętrze, w ocieplonym budynku 10 piętrowym z 1970r. Blok jest otoczony zielenią i alejkami, posiada 2 windy. Parking dla mieszkańców znajduje się za budynkiem. Bezpośrednio przy budynku znajduje się przystanek autobusowy. Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 1,5 m2 Ogrzewanie z sieci miejskiej, ciepła woda z MPEC. 

Lokalizacja
Sklepy, apteki (2 min pieszo)
Restauracje (10 min pieszo)
Sport i rekreacja (7 min pieszo)
Place zabaw (5 min pieszo)
Szkoły i przedszkola (6 min pieszo)
Przystanki MPK (1 min pieszo)
Paczkomat Inpost (13 min pieszo)
Park Krowoderski (7 min pieszo)

Czynsz
Czynsz administracyjny 340 PLN

WAŻNE!
Do mieszkania przynależy piwnica
Instalacja inteligentna smartHOME
Urządzona łazienka
Antywłamaniowe drzwi
Mieszkanie po gruntownym remoncie
Mieszkanie wolne od zaraz!
Kupujący nie płaci prowizji

Nie czekaj! Umów się na prezentację nieruchomości!
50.08808
19.91143
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.