fbpx

2 pokoje w centrum | Złota, Wola

Złota
Cena:
690 000 zł
Opis nieruchomości
Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie na ostatnim piętrze 8 piętrowego budynku w doskonałej lokalizacji z widokiem na centrum Warszawy!

Mieszkanie składa się z salonu z  wyjściem na balkon, aneksu kuchennego, sypialni oraz łazienki.
 
Lokalizacja
Lokal znajduję się w budynku usytuowanym na ulicy Złotej, z widokiem na powstający najwyższy budynek w UE - Varso.
W pobliżu liczne sklepy, lokale usługowe, restauracje, szkoły, przedszkola, siłownia.
Od galerii handlowej Złote Tarasy oraz Dworca Centralnego dzieli nas zaledwie 6-7 minut spacerem.
 
Komunikacja
W zasięgu kilkuset metrów przystanki tramwajowe, autobusowe, metro oraz dworzec centralny.
 
Dodatkowe informacje
- do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2,5m2
- mieszkanie posiada KW
 
Zapraszam do kontaktu!

52.22977
20.99931
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń