fbpx

Villa z pięknym widokiem na las/hamaki,place zabaw

Jaśkowa Dolina
Cena:
1 104 620 zł
Opis nieruchomości
Villa Jaśkowa Dolina to osiedle dosłownie zatopione w Parku Jaśkowej Doliny. Każdy szczegół zaprojektowano tak, aby zapewnić jego mieszkańcom wygodne i spokojne życie.

Villa Jaśkowa Dolina łączy bowiem wszystkie zalety mieszkania na osiedlu z kameralną atmosferą życia we własnym domu. Niska zabudowa, bliskość lasu, elegancki, dyskretny styl całego projektu wpisujący się w zielone otoczenie — nieczęsto można tak zamieszkać.

I etap to 5 budynków (3 i 4 piętrowych willi), 97 apartamentów (od 31 do nawet 155 m2 ) w klimacie domów jednorodzinnych.
Termin oddania: 3Q2022

Mieszkanie na ostatnim, 4 piętrze, z widokiem na tereny zielone. Na powierzchni 100,42 m2 powstaje:
- salon z aneksem 40,07 m2
- pokój 18,40 m2
- pokój 8,28 m2
- pokój 9,98 m2
- łazienka 4,25 m2
- łazienka 4,20 m2
- hol 11,95 m2
- balkon 10,80 m2

WYKOŃCZENIE
* Elewacja z mineralnych płytek klinkierowych,
* Ciemnoszare balkony od ulicy wykończone szklaną zabudową wyciszającą wnętrze oraz chroniącą przed niepogodą i kurzem,
* Korytarze z eleganckimi tapetami,
* Pomieszczenia na rowery i wózki,
* Miejsca parkingowe dla aut elektrycznych,
* Komórki lokatorskie,
* Cichobieżne windy

Kilka powodów dla których pokochasz życie w Villi Jaśkowa Dolina:
4500 m2 zadbanej zieleni i ponad 50 gatunków roślin
• Fascynująca okolica pełna historycznej zabudowy
• Liczne atrakcje takie jak: sąsiedzka biblioteka ogrodowa, hamaki, place zabaw
• Rozwiązania ekologiczne, a wśród nich budki lęgowe dla ptaków, hotele dla owadów, ogrody deszczowe i inne

LOKALIZACJA
Jaśkowa Dolina to jedna z najpiękniejszych części dawnego, gdańskiego Wrzeszcza. To dzielnica pełna zieleni i historycznej zabudowy z końca XIX i pierwszej połowy XX wieku w stylu miejskich pałacyków.
- 10 min. spokojnym spacerem supermarket, siłownia, restauracje,
- 6 min przedszkole,
- 15 min Stare Miasto,
- 7 min samochodem Galeria Morena,
- 4 min PKM Brętowo

W ofercie posiadamy jeszcze 2,3,4,5-pokojowe mieszkania na sprzedaż. Zadzwoń i dowiedz się więcej.
54.36481
18.58882
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń