fbpx

Mieszkanie 51m2 | 2 pokoje | 410 000zł

abp. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego
Cena:
410 000 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie 51m2 | ul. Felińskiego | ciche osiedle | 410 000zł

Mam do zaoferowania mieszkanie w Krakowie, w dzielnicy Prądnik Czerwony na ul. Felińskiego.
Mieszkanie jest na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku.
Mieszkanie jest jasne z ekspozycją na południe oraz północ.
Łączne opłaty stałe to ok. 300zł/msc

Poniżej aktualny rozkład mieszkania:
- salon z balkonem od strony południowej ok. 20m2 
- mniejszy pokój ok. 10m2 z ekspozycją na północ
- przedpokój z zabudowaną szafą z lustrem
- łazienka z pralką i prysznicem 
- kuchnia z płytą gazową z piekarnikiem i lodówką

Przed budynkiem znajduje się plac zabaw oraz parking ogólnodostępny na którym bez problemu znajdziemy miejsce postojowe. W pobliżu mamy parę sklepów osiedlowych typu żabka, a do biedronki jest ok. 5min spacerem.
W okolicy znajduje się apteka, przychodnia, szkoła i przedszkole.
Do przystanku mamy ok.6min

Bonus! Piwnica 5m2

Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą. Bez żadnych obciążeń.
Mieszkanie jest wyposażone i gotowe do zamieszkania.

Nie czekaj, zadzwoń już teraz!50.10047
19.96674
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń