fbpx

Dwustronne mieszkanie - Lokum di Trevi (2 balkony)

Gazowa
Cena:
644 000 zł
Opis nieruchomości
3-pokojowe mieszkanie Lokum Di Trevi
ul.Gazowa

Nieruchomość położona jest w doskonałej lokalizacji w bliskim sąsiedztwie ulic Armii Krajowej oraz Krakowskiej, co zapewni bezproblemowe poruszanie się po mieście.
W pobliżu liczne przystanki autobusowe i tramwajowe - możliwość łatwego i sprawnego dojazdu w każde miejsce Wrocławia. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się kawiarnie, restauracje, sklepy, supermarkety, lokale usługowe, banki, a stale rozwijająca się infrastruktura spełnia oczekiwania nawet mocno wymagających mieszkańców.

Mieszkanie składa się z trzech pokoi, w stanie deweloperskim - wykańczasz tak jak chcesz!
Usytuowane jest na 4-tym piętrze (ostatnim) na osiedlu Di Trevi (etap VIII).
Dwustronne - posiada dwa balkony co sprawia, że jest bardzo dobrze doświetlone, idealne do wypicia porannej kawy i relaksu.
Zarówno z potencjałem inwestycyjnym oraz oraz świetnie nadające się do zamieszkania!


POWIERZCHNIA: 67,95 m2

- przedpokój 
- salona z aneksem kuchennym 
- sypialnia I
- sypialnia II 
- łazienki 
- wc 

Dodatkowo do mieszkania przynależą dwa balkony ukierunkowane na różne strony świata.

Do mieszkania przynależą 2 miejsca postojowe w garażu podziemnym  - 45 000 PLN(cena za dwa miejsca).
Komórka lokatorska o powierzchni 1,95m2  - 10 000 PLN

Zakup miejsc w garażu podziemnym i komórki lokatorskiej jest obligatoryjny.

Mieszkanie z dobrym dojazdem do UNIWERSYTETU EKONOMICZNEGO.
Blisko do wrocławskiego aquaparku oraz centrum handlowego Wroclavia.
Lokalizacja świetnie skomunikowana, w pobliżu przystanki autobusowe oraz tramwajowe.
15 minut komunikacją miejską od Rynku.
Bardzo dobry dojazd na UNIWERSYTET MEDYCZNY, UNIWERSYTET WROCŁAWSKI oraz POLITECHNIKĘ.


ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!

Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
51.07821
17.06528
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń