fbpx

Wrocław Jagodno, ul. Vivaldiego

Antonia Vivaldiego
Cena:
2 900 zł
Opis nieruchomości
Czteropokojowe mieszkanie (115m2) usytuowane na osiedlu Cztery Pory Roku, Jagodno. Mieszkanie z balkonem i dużym tarasem (40m2).

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie składające się z 3 kondygnacji w spokojnej dzielnicy Wrocławia niedaleko wyjazdu na A4. Idealne pod wynajem dla studentów lub dla rodziny z dziećmi. Możliwość wstawienia mebli do salonu, łóżka do pokoju oraz stołu.

Aktualny rozkład mieszkania:
  • przestronny salon z wyjściem na balkon i taras
  • pokój dziecięcy
  • pokój z osobną garderobą
  • pokój z osobną łazienką
  • osobna kuchnia z oknem
  • łazienka z prysznicem 
Informacje o budynku:
Znajdujący się na nowoczesnym osiedlu lokal o powierzchni użytkowej 115m2 usytuowany jest na parterze w 2 piętrowym bloku z 2015 roku. Na osiedlu znajdują się takie atrakcje dla dzieci jak plac zabaw oraz stół do piłkrzyków, dla rodzica z kolei możliwość udostępnienia podglądu z kamer na plac zabaw. Parkowanie samochodów na parkingu podziemnym budynku +250zł do ceny mieszkania. Osiedle strzeżone.

WAŻNE! W mieszkaniu duży balkon z tarasem aż 40m2

Lokalizacja
Budynek znajduje się tuż przy ulicy Vivaldiego. Co ważne do najbliższego przystanku jest 350 m. Dojazd do wielu miejsc we Wrocławiu. Bezpośrednia komunikacja do Rynku, Galerii Wroclavia, i Dworca Głównego.
Sklep spożywczy ABC- 200m
Apteka - 300m
Przychodnia lekarska- 550m
W pobliżu również przedszkole, Żabka, Biedronka i Poczta.
Dla ceniących spacery na świeżym powietrzu: Park Brochowski

Opłaty
Cena mieszkania: 2900zł
Czynsz: 1130zł (na 4 osoby)
Miejsca postojowe w garażu podziemnym: 300zl
Kaucja w wysokości miesięcznej opłaty tj. 4300zł

Nie czekaj! Zadzwoń już teraz i umów się na prezentacje.

51.05145
17.06174
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń