fbpx

2 pokoje / 40 m2 / Apartament / gotowy do odbioru/

Aleja 29 Listopada
Cena:
425 985 zł
Opis nieruchomości
Apartament dla wymagających / dwupokojowy / doskonała lokalizacja / do centrum 9 minut /

Szanowni Państwo z przyjemnością prezentuję apartament dwupokojowy zrealizowany w 
kameralnym budynku w którym zaprojektowano zaledwie 30 mieszkań.
Budynek w stylu modernistycznym wykonany z dbałością o najdrobniejsze szczegóły zadowoli najbardziej wymagających klientów, ceniących estetykę oraz funkcjonalność. Wyposażony w windę oraz garaż podziemny. Możliwość zakupu  podwójnego miejsca postojowego w garażu.

Zwieńczeniem modernistycznej koncepcji są „zielone dachy” porośnięte trawą oraz kaskadowo posadzona zieleń na ceglanych murach. Wszystkie te elementy przełamują surową konwencję architektoniczną, tworząc ciekawą aranżację przestrzeni i niepowtarzalny luksusowy miejski klimat.
Mieszkanie oddane w stanie deweloperskim.

Połączenie komunikacyjne oraz niewielkie metraże apartamentów, dedykowane są dla osób aktywnych, lubiących pęd i zgiełk miejskiego życia, szybkie przemieszczanie się

Lokalizacja 

Odległość do centrum zaledwie 2 km !!! 
Do centrum dojedziesz w 9 minut jednym autobusem !!!

Apartament posiada doskonałe położenie względem takich kluczowych punktów jak:

Przystanek autobusowy MPK - 10 m
Biurowiec „Business Campus” - 300 m
Uniwersytet Rolniczy - 500 m
Biurowiec „Vinci” - 1,1 km
Biurowiec Capgemini 1,7 km
Fitness Platinium Bratysławska - 1,8 km
Galeria Serenada - 2,4 km
Politechnika Krakowska - 2,5 km
Uniwersytet Ekonomiczny - 2,5 km
Dworzec Główny PKP - 3 km
Uniwersytet Jagielloński - 3,5 km
Rynek Główny - 3,7 km
Autostrada A4 - 12 km
Lotnisko Balice - 14 km 

Umów spotkanie już dzisiaj, nie zwlekaj !!! 
50.08944
19.95782
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń