fbpx

Mieszkanie Wrocław Psie Pole, ul. Rowerowa

Rowerowa
Cena:
340 000 zł
Opis nieruchomości
Trzypokojowe mieszkanie (48m2) usytuowane na Psim Polu + balkon + komórka lokatorska + piwnicą  (do remontu / odświeżenia).

Z przyjemnością prezentuję mieszkanie w spokojnej dzielnicy Wrocławia. Idealne dla inwestora pod wynajem lub dla rodziny z dzieckiem. Bezpośrednia komunikacja na Uniwersytet Przyrodniczy, Uniwersytet Wrocławski Wydział Nauk Historycznych i Pedagogicznych, a także do centrum miasta.

Aktualny rozkład mieszkania:
 • duży pokój z wyjściem na balkon
 • pokój dziecięcy
 • sypialnia do generalnego remontu
 • kuchnia
 • łazienka z wanną
 • osobna toaleta 
Informacje o budynku:
Lokal o powierzchni użytkowej 48m2 mieści się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku z 1980 roku znajdującej się niedaleko Dworca Nadodrze. Budynek z nowymi drzwiami wejściowymi i domofonem. Parkowanie samochodów na ogólnodostępnym parkingu, wokół budynku.

WAŻNE! W skład ceny mieszkania wchodzi komórka lokatorska z bezpośrednim wejściem z balkonu oraz piwnica.

Lokalizacja
Budynek znajduje się tuż przy ulicy Rowerowej. Co ważne do najbliższego przystanku jest 350 m. Bezpośrednia komunikacja do rynku. W pobliżu przedszkola, szkoła podstawowa, liceum, Biedronka,
 • LIDL. E. Leclerc
 • Apteka - 140m
 • Sklepik spożywczy - 150m
 • Piekarnia Hert - 170m
 • Najbliższa lodziarnia - 350m

Dla preferujących aktywny tryb życia: Park Trampolin Go Jump, Wrocławski Squash Club
Dla ceniących spacery na świeżym powietrzu: Park Jana Kasprowicza, Parku Marii Dąbrowskiej.

Nie czekaj! Zadzwoń już teraz i umów się na prezentacje.

51.13785
17.03763
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń