fbpx

Segment z dużym ogrodem stan deweloperski

Cena:
1 250 000 zł
Opis nieruchomości
Segment w stanie deweloperskim zamkniętym, znajdujący się w Konstancinie-Jeziornie, Bielawa.

Segmenty budowane w 2020 roku o powierzchni użytkowej 160 mkw na parterze i na piętrze. Istnieje możliwość dodatkowej adaptacji powierzchni poddasza o wielkości 52mkw (27.5 mkw powyżej 190cm).

Działka 875 mkw pozwala na dowolne zagospodarowanie. Dzięki oknom w salonie istnieje możliwość utworzenia tarasu jednostronnego lub dwustronnego.

Budynek dwupiętrowy, posiadający na parterze salon z kuchnią oraz toaletę, natomiast na piętrze znajdują się 3 pokoje i 2 łazienki. Poddasze do dowolnej aranżacji. Budynek posiada wszystkie media ( kanalizacja, woda, prąd, gaz). Wybudowany z pustaka ceramicznego "Porotherm Wienerberger" dryfix. Ocieplenie domu: styropian grafitowy o grubości 15 cm, tynki wewnętrzne gipsowe "KNAUF". Ocieplenie poddasza: wełna mineralna o grubości 18 cm.

Lokalizacja:

Lokal znajduje się w cichej i schowanej od zgiełku miasta okolicy jednocześnie dojazd do Wilanowa i Ursynowa zajmuje 10 minut. Segment znajduje się w niedalekiej odległości od Osiedla Konstancja. W promieniu 2 km znajdują się przedszkola, szkoły podstawowe, liceum oraz technikum. W odległości około 1 km znajduje się American School of Warsaw. Sklepy, supermarkety i wszystkie niezbędne lokale usługowe znajdują się w odległości 3 km od budynku. Dodatkowym atutem jest obecność Wawa Wake z plażą i boiskami do siatkówki oraz łowiska Perła Mazowsza. Przy budynku znajdują się przystanki autobusowe.

Termin realizacji: 
Zima 2020
52.09387
21.11772
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń