fbpx

Dom pod wynajem - Klecina/Bielany Wrocławskie

Słowińców
Cena:
10 999 zł
Opis nieruchomości
Dom szeregowy Klecina/Bielany Wrocławskie

Bardzo ładna, spokojna i bezpieczna okolica. Świetny widok na malowniczą okolice.
Dom w zabudowie szeregowej w dzielnicy Klecina, na pograniczu Bielan Wrocławskich.
W sąsiedztwie hale produkcyjne i magazynowe koncernów (w odległości spacerowej) - Amazon, Hammersbach itp.
Dobry dojazd do fabryki LG w Biskupicach Podgórnych.
Budynek znajduje się 5 minut samochodem od Centrum Handlowe Bielany.
Blisko węzeł bielański (AOW, autostrada A4).

POWIERZCHNIA: 300 m2 + OGRÓD 240 m2

- 6 pokoi,
- kuchnia ,
- 3 łazienki,
- pralnia,
- garaż,
- taras,
- 2 balkony,
-ogród, ogród bogaty w wieloletnie nasadzenia.


CZYNSZ:
10 999 PLN  + opłaty według zużycia


Klimatyzacja, ogrzewanie podłogowe na parterze i w łazience, na podłogach parkiet, schody z białego marmuru, przy sufitach sztukateria, kominek z różowego marmuru.

Bardzo dobra dostępność komunikacyjna ze względu na bliskość autostrady A4 i AOW - Bielany Wrocławskie.
Dojazd do centrum Wrocławia zapewniają miejskie linie autobusowe - w sąsiedztwie przystanki w stronę Wrocławia, Bielan oraz Kobierzyc.
20 minut samochodem od wrocławskie rynku.ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz

Tekton Property


51.05913
16.97252
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń