fbpx

Lokal na parterze/witryna - Kępa Mieszczańska

Mieszczańska
Cena:
6 800 zł
Opis nieruchomości
Lokal na parterze/witryna - Kępa Mieszczańska
ul. Mieszczańska

Lokal usługowo-handlowy znajduje się w samym sercu nowo-wybudowanego osiedla - Kępa Mieszczańska.
Łączy w sobie nowoczesność oraz zabytkową architekturę miasta.
Znajduję się w centrum osiedla na wyspie, na którym mieszka kilka tysięcy ludzi.
Przystosowany do prowadzenia każdego rodzaju działalności gospodarczej.
Lokal świetnie nadający się na siedzibę banku,aptekę, gastronomię, salon kosmetyczny, fryzjerski, gabinety lekarskie , pracownie projektową , kancelarię prawniczą etc.
Osiedle stale rozwijające się, świetnie skomunikowane, w odległości spacerowej od wrocławskiego rynku.


POWIERZCHNIA: 75 m2

Lokal w stanie deweloperskim - do własnej aranżacji.
Wejście do lokalu bezpośrednio z ulicy.
Do lokalu doprowadzone są wszystkie niezbędne media : woda , ogrzewanie, prąd 22 kW .
Przygotowane miejsce na klimatyzację  oraz światłowód .
Obecnie lokal nie posiada ścianek działowych , co zwiększa jego potencjał adaptacji.
Dwa niezależne wejścia od ulicy, co umożliwia wydzielenie niezależnego mniejszego pomieszczenia z dostępem z ulicy .


CZYNSZ:
6800 PLN Netto + opłaty 350 PLN + prąd według zużycia


Istnieje możliwość wynajęcia miejsc postojowych w garażu podziemnym za dodatkową opłatą.


ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz


Tekton Property
51.11956
17.02372
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń