fbpx

Nowy apartament 5 minut od metra - Nowa Praga

Stalowa
Cena:
599 000 zł
Opis nieruchomości
Prestiżowy apartament idealny dla pary na Nowej Pradze Warszawy. Mieszkanie jest bardzo ustawne oraz z widokiem na rewitalizowaną część Nowej Pragi. Inwestycja Stalowa 39 została zrealizowana przez Bi-Polska

SPACER 3D
W celu obejrzenia spaceru 3D, proszę o kontakt z opiekunem oferty.

LOKALIZACJA
Warszawa, Praga Północ, Nowa Praga, Stalowa 39 - odległość od centrum 5 km, w promieniu około 500 metrów znajdują się sklepy spożywcze oraz bardzo duża ilość lokali usługowych.

Do najbliższego Parku Praskiego oraz pięknego Pałacyku Ksawerego Konopackiego zaledwie 2 minuty piechotą. Plaża nad Wisłą oraz Warszawskie Zoo znajduje się 15 minut drogi piechotą, więc ciepłymi wieczorami można przejść się grupą znajomych lub całą rodziną.

Metro Szwedzka - 500 metrów

PKP Warszawa Wileńska - 700 metrów

Autobusy: 120, 135, 160, 169, 190, 212, N02, N11, N61, N02

Tramwaje: 3, 4, 23, 25

PLAN REWITALIZACJI NOWEJ PRAGI
Według planu zagospodarowania tej części Pragi, w najbliższym czasie na ulicy Środkowej ruch samochodów zostanie ograniczony wyłącznie do ruchu lokalnego co zdecydowanie będzie miało wpływ na komfort życia mieszkańców. Pojawi się dużo zieleni oraz ścieżki rowerowe. Ulica Środkowa odzyska swój dawny charakter i ma stać się wzorcem zmiany dla całej okolicy.

Ma być elegancko, ale też swobodnie, miejsko i bez przepychu. Bezpiecznie dla pieszych i rowerzystów, ale też z miejscem na samochody mieszkańców. Ulica Środkowa - jedna z głównych na Nowej Pradze - ma zostać przebudowana i stać się wzorcem zmian w całej okolicy.

MIESZKANIE I TECHNOLOGIA BUDOWY
Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni. Z salonu bez problemu można wydzielić drugą sypialnie. W salonie znajdują się drzwi balkonowe, które znacznie ułatwiają wentylację mieszkania. W oknach znajdują się filtry do oczyszczania powietrza, a w kuchni oraz łazience aktywna wentylacja. Okna PCV wykonane w specjalnej technologii bardzo dobrze wygłuszające mieszkanie oraz izolujące ciepło w mieszkaniu. Mieszkanie wyposażone jest w specjalnie drzwi antywłamaniowe.

ATUTY OSIEDLA
• Teren rekreacyjny na osiedlu - ogromne zielone patio,
• Części wspólne zostały zaprojektowane z wyjątkową pieczołowitością i dbałością o historyczne detale.
• Hol budynku wykończony jest starą, odrestaurowaną cegłą odzyskaną z pozostałości po historycznej zabudowie
• Całość dopełniają nowoczesne windy oraz wysokiej jakości materiały.

DODATKOWE INFORMACJE
- mieszkanie znajduje się na nowej inwestycji;
- piętro 1/6 z windą,
- cała inwestycja wygląda prestiżowo i nowocześnie,
- mieszkanie można zakupić zarówno na kredyt, jak i za gotówkę.
52.26084
21.04224
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń