fbpx

Gocław | 3 pokoje | 61 m2 | Promenada

gen. Tadeusza Bora-Komorowskiego
Cena:
589 999 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie dwustronne, idealne dla rodziny z jednym lub dwójką dzieci, na drugim piętrze 12-piętrowego budynku z 1993 r.. Blok niespełna rok po ociepleniu i remoncie elewacji i balkonów. Atutem jest ekspozycja mieszkania na południe oraz zachód. 


Lokalizacja
Nieruchomość wchodzi w skład Spółdzielni Mieszkaniowej Gocław-Lotnisko. W pobliżu znajdują się liczne punkty usługowe - niecałe 10 minut do centrum handlowego Promenada oraz do centrum handlowego Kaufland Gocław. W odległości 5 minut spacerem budowane są szkoła i przedszkole. Obok budynku znajduje się teren zielony z placem zabaw. Niecałe 5 minut spacerem do jeziorka Balaton.
Mieszkanie cechuje się bardzo dobrym połączeniem z centrum, a także z pozostałymi częściami całej aglomeracji warszawskiej ze względu na bliskość:
2 minuty do autobusów (147, 148, 168, 213, 411, 507, 509, N02, N03)


Mieszkanie składa się z 3 pokoi, przedsionka, kuchni oraz łazienki. 
- Przedpokój: klepka drewniana, pojemna szafa wnękowa;
- Kuchnia: klepka drewniana + terakota, okno na zachód;
- Łazienka: terakota;
- Pokój 1: klepka drewniana, pojemna szafa wnękowa, okno na południe;
- Pokój 2: klepka drewniana, okno na południe;
- Salon: klepka drewniana, okna na zachód;
- Balkon 6 m2.


Piwnica / Komórka lokatorska
Do mieszkania przynależy pojemna (ok. 2x3 m) i bezpieczna piwnica. W budynku wymieniono piony 4 lata temu.


Informacje dodatkowe:
- 8 lat temu wymienione okna PCV
- W budynku wymieniono piony 4 lata temu.
- Grunty uregulowane, spółdzielcze-własnościowe z możliwością założenia KW
52.22518
21.09778
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń