fbpx

Wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne Centrum Wrocław.

gen. Kazimierza Pułaskiego
Cena:
639 000 zł
Opis nieruchomości
Wyjątkowe mieszkanie inwestycyjne 94,21m² 4-5 pokoi z możliwością podziału na dwa niezależne mieszkania w Centrum Wrocławia 639 000 zł.
Mieszkanie o bardzo dużym potencjale inwestycyjnym w zadbanym budynku z lat dziewięćdziesiątych z windą, nie wymagające dodatkowych nakładów. Nieruchomość dwukondygnacyjna, po ok. 47m² na poziomie przy możliwości rozdzielenia każdego poziomu jako osobne mieszkanie z niezależnym wejściem z 6 i 7 piętra. W wypadku mieszkania dla rodziny mieszkanie nadaje się do zamieszkania od zaraz. Duże okna od północy z widokiem na Ostrów Tumski i Rynek od południa na rozbudowującą się część Wrocławia. Do Rynku pieszo zaledwie 10 minut. Parking na podwórzu dla dla mieszkańców z kontrolą dostępu. 
I Poziom
  • duży pokój ok.-24m²
  • sypialnia ok.-9m²
  • kuchnia ok.-9m²
  • korytarz ok.-4m²
  • łazienka ok.-1,5m²
  • hol i schody ok.-7m²
II Poziom
  • pokój 1 ok.-9m²
  • pokój 2 ok.-14m²
  • łazienka ok.-11m²
  • hol i schody ok.-15m²
Przez swoją lokalizację w centrum miasta, komunikacje bezpośrednio pod budynkiem oraz również całą infrastrukturą miejską, mieszkanie jest wyjątkową ofertą inwestycyjną gdzie można je wynajmować zarówno na pokoje jak i na dwa niezależne mieszkania z gwarancją wynajmu. Dodatkową atrakcją jest kominek z płaszczem wodnym na dolnym poziomie. Ogrzewanie miejskie w czynszu. Mieszkanie posiada piwnicę.

Zapraszam do kontaktu udzielę wszelkich informacji:
Paweł Janiszewski
tel: 793-992-276
pawel.janiszewski@tektonproperty.pl

51.08459
17.05092
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń