fbpx

Lokale biurowe w reprezentatywnym biurowcu

Budowlanych
Cena:
19 182 zł
Opis nieruchomości
Lokale biurowe  na 1 i 2 piętrze o powierzchniach od 122,35 m2 do 840 m2 w nowoczesnym i reprezentatywnym biurowcu w Gdańsku Kokoszkach.  Ta nowa inwestycja to  kompleks trzech pięciokondygnacyjnych budynków biurowych klasy B+ o nowoczesnej architekturze i elastycznych rozwiązaniach techniczno-użytkowych.

Doskonała lokalizacja w pobliżu obwodnicy, węzła Karczemki, autostrady A1 i portu lotniczego w Rębiechowie. Dostępność obiektu ułatwia przystanek autobusowy (linie 157 i 167) oraz biegnąca niedaleko linia Pomorskiej Kolei Metropolitalnej.

Wysoki standard pomieszczeń  będzie dostosowany do wszelkich potrzeb przyszłego najemcy (koszt aranżacji po stronie właściciela zgodnie ze standardem lokalu, w tym podział ścian itp (czas realizacji około 2 miesięcy od momentu podpisania umowy).
Biura oddawane są w następującym standardzie:
- podwieszany sufit (wysokości 3,05m),
- wykładzina,
- klimatyzacja/wentylacja/ogrzewanie,
- sieć elektryczna,
- sieć teleinformatyczna,
- energooszczędne oświetlenie,
- uchylne okna (dla wybranych pomieszczeń),
- elektroniczny system kontroli dostępu do lokalu,
- szklane drzwi wejściowe do biura.

Czynsz najmu:
46 zł/m2 plus opłata eksploatacyjna 14 zł/m2 plus prąd i woda według licznika.
Zaliczka na ogrzewanie/chłodzenie w lokalu 2 zł/m2. Do wszystkich podanych kwot należy doliczyć VAT. Kaucja 3 miesięczny czynsz. Umowa na 3/5 lata.
Miejsce parkingowe w cenie 100 zł/szt.
Dla Najemców budynku istnieje możliwość wynajęcia  dwóch sal  konferencyjnych

BUDYNEK
Budynek z elegancką recepcją, ochroną, monitoringiem, windą  oraz z poczekalnią. Wjazd na posesję za szlabanem.Idealna propozycja dla siedziby firmy, biura architektonicznego, spedycyjnego itp.

Zapraszam serdecznie na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.

54.36446
18.48116
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń