fbpx

Przestronne dwu poziomowe w Gdańsku Jasieniu

Rycerza Blizbora
Cena:
1 950 zł
Opis nieruchomości

Duże przestronne mieszkanie 4 pokojowe w południowej dzielnicy Gdańska Jasień-w cichej i spokojnej okolicy.
Osiedle bardzo dobrze skomunikowane z centrum Gdańska,dogodny dojazd do trójmiejskiej obwodnicy(autobusy MZK:127, 129, 130, 155, 167, 168, 367, 525, 801, 875, 164, 264, 574 oraz kolej PKM).W pobliżu pełna infrastruktura handlowo-usługowa,Szkoła Podstawowa i Gimnazjum, kwiaciarnia, weterynarz, przychodnia lekarska,apteka,bank,pizzera,fitness,kościół itp.
Mieszkanie dwu poziomowe składa się z:
Poziom !
-duża kuchnia z wydzieloną częścią jadani
-salon,z którego jest wyjście na balkon
-pokoju
-toalety z wanną ,umywalką i pralką
-osobnego wc
-przedpokoju z zabudowaną szafą
Poziom II
-pomieszczenie gospodarcze
-dwie sypialnie
Koszt najmu 1950zł +opłaty administracyjne ok.1000zł plus zużycie prądu według doładowania licznika.Kaucja 4000zł do uzgodnienia.Lokal  dostępny od zaraz. 
Budynek zbudowany z cegły, ocieplony,zabezpieczony domofonem bez windy.Klatka schodowa czysta, miejsca parkingowe ogólnodostępne.Preferowany wynajem długoterminowy dla osób pracujących, nie palących oraz bez zwierząt.
Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.

54.33944
18.56293
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń