fbpx

Nowy apartamentowiec, Fort Służew, Panorama WWA

Fort Służew
Cena:
2 900 zł
Opis nieruchomości
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przed Państwem nowoczesny apartament znajdujące się na warszawskim Ursynowie przy ulicy Fort Służew 1. Lokal znajduje się w budynku (na 5 piętrze) wzorowanym wizualnie na Fort, z pięknymi ceglanymi oraz drewnianymi wstawkami. Ta wyjątkowa inwestycja oddana pod koniec 2019 roku usytuowana została na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.

Lokum posiada wiele zalet. Jedną z największych jest ekspozycja na przestrzał, strona wschodnia i zachodnia. Mieszkanie bardzo jasne, panuje w nim pozytywny klimat. Każdy z pokoi starannie wykończony, wysoki standard zarówno ścian jak i podłóg. Łączna powierzchnia lokalu wynosi 65 m2, podzielona na 2 sypialnie, salon z aneksem kuchennym i wejściem na Loggie, łazienkę z prysznicem, pralką, oddzielne WC, przedpokój. Wszystkie pokoje w pełni umeblowane, w kuchni pełne wyposażenie AGD, liczne pojemne szafy oraz szafki, na Loggi duże pomieszczenie gospodarcze. Idealny wybór zarówno dla pary jak i także rodziny z dzieckiem. Minimalny okres najmu wynosi 12 miesięcy. 

Do mieszkania przypisane zostało miejsce postojowe w hali podziemnej, płatne dodatkowo 200 pln.

Doskonały punkt komunikacyjny, nieopodal przystanki autobusowe z szybkim dojazdem do Metra Wilanowska. 

Na obrębie osiedla mnóstwo zieleni, sklep spożywczy żabka, plac zabaw dla dzieci, boisko do gry w piłkę nożną. Nieopodal stacja benzynowa, restauracje, biblioteka, przedszkole, szkołą podstawowa, apteka, miejsca rekreacji.

KOSZTY
  • Cena najmu - 2 900 pln
  • Czynsz administracyjny - wliczony w czynsz 
  • Media - energia elektryczna w zależności od zużycia
  • podziemne miejsce postojowe - 200 pln
  • Kaucja - 3 500 pln

Zapraszam do kontaktu!
52.16818
21.0416
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń