fbpx

1%PCC | 4 pokoje | Ursus | Parking | Balkon 10m2

Traktorzystów
Cena:
749 000 zł
Opis nieruchomości
Nowe, jasne i przestronne mieszkanie na Ursusie przy ulicy Ogniowej.

Mieszkanie dla pary, rodziny z dziećmi lub pod wynajem w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się w prężnie rozwijającej się części Ursusa, która jest świetnie skomunikowana z centrum miasta. W ciągu 2 minut możemy dojść do przystanku autobusowego, a w 4 minuty można dojść do peronu stacji "Warszawa Ursus", z której dojedziemy do Śródmieścia w 16 minut pociągiem SKM i KM.

W niedalekiej okolicy znajdują się sklepy typu Lidl czy Carrefour Market, a dodatkowym atutem jest bliskość galerii handlowej Outlet Factory Ursus, do którego można dojść spacerem w 8 minut piechotą. Niewątpliwym atutem jest również dostęp do dwóch parków na terenie Ursusa, Czechowickiego i Achera, do których dojedziemy w 12 minut, a po drodze dostępne są również przedszkola i szkoły podstawowe.

Mieszkanie o powierzchni 75 m2 zostało oddane do użytku pod koniec 2019 roku i urządzone przez właścicieli w tym roku. Charakteryzuje się pełną spójnością pod względem wyglądu i jakości wykonania. Dominują w nim odcienie bieli oraz szarości. Składa się ono z 3 zamykanych pokoi, dwóch łazienek, kuchni połączonej z salonem, i przestronnego przedpokoju.

Salon z aneksem kuchennym 18,85 m2
Sypialnia 13,55 + garderoba 3,53 m2
Łazienka z wanną 4,79 m2
Łazienka z prysznicem  i miejscem na pralkę 2,15 m2
Sypialnia 12,94 m2
Sypialnia 12,12 m2
Przedpokój 7,04 m2

Od strony południowo-wschodniej znajdują się dwie ustawne sypialnie, w których są pojemne szafy z lustrami. Od strony północno-zachodniej usytuowana jest ostatnia sypialnia z wydzieloną garderobą, oraz salon z balkonem połączony z aneksem kuchennym, w którym znajdziemy podstawowe sprzęty agd takie jak piekarnik, lodówka i płyta indukcyjna. Dzięki wyspie kuchennej dostajemy dodatkowe miejsce na przechowywanie naczyń oraz przygotowywanie posiłków.

W centralnej części mieszkania znajdują się dwie łazienki, pierwsza z nich posiada wannę, a druga prysznic z przygotowanym miejscem na pralkę. W przedpokoju znajduje się bardzo duża i pojemna szafa oraz lustro sięgające sufitu.

Bardzo dużym atutem w mieszkaniu jest zaprogramowany system światła, który pozwala bardzo łatwo na zmianę oświetlenia, w zależności od tego czy potrzebujemy mocne jasne światło do pracy czy bardziej żółtego światła do rozluźnienia atmosfery.

Do mieszkania przynależą dwa podziemne miejsca parkingowe, z czego jedno z nich znajduje się na podnoszonej platformie, które są dodatkowo płatne 40 000 zł. Oprócz tego jest też komórka lokatorska o powierzchni 6m2, płatna 11 000 zł.

Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą, można ubiegać się o kredyt.

Kupujący płaci tylko 1% PCC.

Zapraszam serdecznie na prezentację i do zakupu.
52.19704
20.88381
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń