fbpx

Z POTENCJAŁEM / Kamienica / Blisko centrum

Bolesława Chrobrego
Cena:
700 000 zł
Opis nieruchomości
Kochasz kamienice za ich niepowtarzalny klimat? Doceniasz sztukaterię,wysokie pomieszczenia, piękne drewniane drzwi oraz podłogi,a może nawet zabytkowe piece kaflowe...Przeczytaj do końca...

Cena: 700 000 zł
Przestronne i stylowe 3-pokojowe mieszkanie z ogromny potencjałem, o powierzchni 103 m2 usytuowane na Wrocławskim Nadodrzu. Blisko parku. Z idealnym dostępem do komunikacji (autobus, tramwaj, pociąg). Dla kogo?
 • Ciebie, bo kochasz ten wyjątkowy klimat kamienic
 • dużej rodziny, gdyż każdy będzie miał miejsce dla siebie 
 • ludzi, którzy cenią swój czas i nie chcą go tracić na dojazdy do centrum, a chcąc uniknąć marnowania czasu w korkach tramwajem lub pociągiem dostaną się wszędzie szybko i sprawnie
 • inwestora, który chce zarabiać na wynajmie, gdyż mieszkanie można dodatkowo przerobić na 4 mikro-kawalerki z antresolami ( projekt przygotowany - zapytaj o szczegóły)
 • przedsiębiorcy, który chciałby mieszkanie zaadaptować na biura lub gabinety
Prezentuję mieszkanie - wyjątkowo duże, w pełni rozkładowe, dwustronne, klimatyczne, usytuowane na 1 piętrze w zadbanej 4-piętrowej kamienicy składające się  z:
 • 3 oddzielnych pokoi ( 22.80 m2, 22.50 m2, 16.20 m2)
 • osobnej kuchni z oknem ( 11.20 m2)
 • garderoby ( 7.40 m2)
 • pralni ( 6.10 m2)
 • łazienki ( 3.40 m2)
 • WC ( 1.1 m2)
 • przestronnego korytarza (11.99 m2)
 • dodatkowo do mieszkania przynależy piwnica (5 m2)
Mieszkanie jest dwustronne - z ekspozycją wschód - zachód. Sufity nie zostały obniżone, dlatego wysokość  wynosi 3.45 m we wszystkich pomieszczeniach, dzięki czemu w każdym z pokoi istnieje możliwość zrobienia antresoli. Oryginalna sztukateria w pokojach, na podłodze deska, stylowe drzwi wewnętrzne, piece kaflowe w dobrym stanie. Ogrzewanie elektryczne z możliwością podłączenia ogrzewania gazowego, a w niedalekiej przyszłości miejskiego.
Mieszkanie jest remontu.

Kamienica z początku XX w. Klatka schodowa po remoncie, czysta i zadbana z pięknymi drzwiami wejściowymi oraz sztukaterią i ozdobnymi schodami. Na terenie zadbanego podwórka znajduje się ogólnodostępny parking dla mieszkańców. 

Komunikacja
przystanek autobusowy i tramwajowy w pobliżu
dworzec kolejowy Nadodrze ( 5 minut od domu)
Rynek (5 minut spacerem)

Lokalizacja
 • wokół w pełni rozwinięta infrastruktura usługowo - handlowa: liczne sklepy, apteki, poczta, szkoły, przedszkola, przychodnie lekarskie, żłobek czyli wszystko to, co jest potrzebne każdemu na co dzień
 • dla preferujących spacery na świeżym powietrzu - Park Staszica (3 minuty), Wyspa Słodowa (11 minut), Skwer Sybiraków (5 minut)
 • dla lubiących kulturę i sztukę - liczne muzea, galerie sztuki, teatry, Panorama Racławicka, Forum Muzyki, Opera Wrocławska
Czy już jesteś przekonany? Koniecznie zadzwoń i poznaj wszystkie tajemnice mieszkania...

Magdalena Jacyno
tel. 793 992 253
Tekton Property

51.12251
17.03449
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń