fbpx

Śródmieście | Kamienica | 3 pokoje | Własność | KW

Wilcza
Cena:
1 020 000 zł
Opis nieruchomości
Przytulne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 67,5 m2, położone na parterze w ponad 100 letniej kamienicy w samym sercu Warszawy.

Mieszkanie dla pary, rodziny z dzieckiem bądź pod wynajem. Mieszkanie znajduje się w doskonałej lokalizacji w warszawskim Śródmieściu przy ulicy Wilczej. W 4 minuty od budynku można dojść do najbliższego przystanku autobusowego, 7 minut do najbliższego tramwaju, a w około 15 minut można dojść do wielu ważnych punktów warszawskiego śródmieścia takich jak: Plac Konstytucji, Plac Trzech Krzyży czy Pałac Kultury i Nauki.

W najbliższej okolicy znajduje się bardzo dużo lokali gastronomicznych i handlowo-usługowych. Oprócz tego dużym atutem jest bliskość wielu ośrodków oświatowo-kulturowych, poczynając od szkół podstawowych, średnich po kina, teatry oraz muzea i galerie sztuki.

Budynek znajduje się przy mało ruchliwej ulicy, a jego delikatne odsunięcie od ulicy powoduje, że w mieszkaniu jest bardzo cicho i spokojnie. Niewątpliwym zaletą są wysokie sufity 3,2 m, które dodają dużo miejsca do własnego zaaranżowania i zagospodarowania. Niskie parapety w mieszkaniu mogą być przeznaczone na dodatkowe miejsce do siedzenia, a wysokie okna posiadają ramę drewnianą i wpuszczają do środka dużo światła.

Mieszkanie składa się z 2 sypialni, pokoju dziennego, kuchni, łazienki, toalety oraz przestronnego holu. Kuchnia z dużym oknem na wewnętrzny dziedziniec posiada lodówkę, piekarnik wraz z kuchenką elektryczną oraz jasną zabudowę szafek.

W łazience znajduje się prysznic, umywalka oraz lustro, natomiast w toalecie znalazło się dużo miejsca na pralkę oraz dodatkową umywalkę.

Obok osobnej kuchni znajduje się salon, z którego jest wejście do sypialni, do grugiej sypialni wchodzi się z przedpokoju. W salonie znajduje się bardzo dużo wysokich półek oraz pojemna szafa służącą również jako komoda.

W sypialni znajduje się duże podwójne łóżko oraz wysoka szafa z lustrem. Druga sypialnia jest bardzo jasna, charakteryzuje się dużym metrażem oraz przepięknym drewnianym biurkiem nadającym pomieszczeniu retro klimat.

Mieszkanie jest do delikatnego odświeżenia. Kuchnia i łazienka do remontu.Została wymieniona cała instalacja elektryczna oraz wszystkie podłogi w mieszkaniu na przepiękny drewniany parkiet oraz bardzo uniwersalne szare płytki podłogowe.

Do mieszkania przynależy piwnica o wielkości 6 m2.

Mieszkanie posiada Księgę Wieczystą, bez obciążeń, można ubiegać się o kredyt.

Zapraszam serdecznie na prezentację i do zakupu.
52.22613
21.02154
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń