fbpx

Świetna lokalizacja, zadbane, jasne mieszkanie!

Aleja Jana Chrystiana Szucha
Cena:
2 800 zł
Opis nieruchomości
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przed Państwem przytulne mieszkanie znajdujące się na warszawskim Śródmieściu, blisko Trasy Łazienkowskiej przy Alei Jana Chrystiana Szucha 27. Lokum usytuowane na 4 piętrze w 5-piętrowym bloku z windą. 

Mieszkanie posiada wiele zalet. największa z nich to rozkład 3 pokoi. Sypialnia z dużym łóżkiem małżeńskim, zabudowaną, pojemną szafą (w szafie zabudowany został także telewizor), okna od strony dziedzińca budynku dzięki czemu w pokoju panuje cisza. Pokój mogący służyć jako pomieszczenie dla dziecka bądź też domowe biuro. Duży salon z aneksem kuchennym, pełne wyposażenie AGD w tym także pralka, czteroosobowy stół. kanapa, TV. Pokój bardzo jasny przez liczne okna. Bardzo ładny widok z sąsiedztwem zieleni. Przedpokój z szafą wnękową. Łączna powierzchnia lokalu wynosi 49 m2. Do mieszkania dodatkowo przypisana została piwnica około 4 m2. Istnieje możliwość zameldowania się w mieszkaniu w celu dostępu do darmowych miejsc parkingowych.

Minimalny okres najmu wynosi 12 miesięcy. Szukamy singla, pary bądź rodziny z jednym dzieckiem. W mieszkaniu akceptowane są małe zwierzęta. 

Doskonały punkt komunikacyjny oraz wyjazdowy nieopodal Trasy Łazienkowskiej. Liczne przystanki autobusowe. Dookoła sklepy spożywcze, usługowe, super market, restauracje, kawiarnie, miejsca kultury i rekreacji, super market, Park Ujazdowski, Łazienki Królewskie, Plac Zbawiciela, przedszkole, szkoła podstawowa.

KOSZTY
  • Cena najmu - 2 800 pln
  • Czynsz administracyjny - wliczony w cenę
  • Media - prąd oraz gaz wedle miesięcznego zużycia
  • Kaucja - jednomiesięczny czynsz

Zapraszam do kontaktu
52.21815
21.0234
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń