fbpx

PROMOCYJNA CENA. JEDYNY TAKI DOM NA OSIEDLU

Admirała Andrzeja Karwety
Cena:
539 000 zł
Opis nieruchomości
Zapraszam na prezentację atrakcyjnego domu w zabudowie szeregowej, na nowo powstałym osiedlu w Miszewku.

Osiedle oferuje mieszkańcom szereg udogodnień i wysoki standard, łącząc atuty spokojnej okolicy i bliskości miasta (zaledwie ok 16 km do Gdańska, Gdyni, Sopotu i Kartuz).

Obecnie w sprzedaży posiadamy 16 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej, które już czekają na nowych właścicieli. Inwestycja obejmuje trzy etapy, łącznie obejmujące 50 domów. Domy z pierwszego etapu inwestycji zostaną przekazane właścicielom na przełomie maja i czerwca 2020 r.

Osiedle oferuje pełną infrastrukturę. Udogodnienia, takie jak: ogrodzenie terenu osiedla, oświetlenie LED, szlaban sterowany Twoim telefonem, drogi wewnętrzne, chodniki czy zamykane na klucz wiaty śmietnikowe podnoszą komfort i wyróżniają nas na tle konkurencji.

Prezentowana nieruchomość posiada powierzchnię całkowitą 156 m2 wraz z garażem usytuowanym w bryle budynku.

Powierzchnia użytkowa domu to 135 m2 z możliwością adaptacji 21-metrowego poddasza, na którym można zaaranżować 6. pokój.

Dom o nr 4A posiada działkę o powierzchni 255 m2, stanowiącą doskonałe miejsce do wypoczynku, rozrywki, czy spacerów bez maseczki :-) , a także bezpieczną przestrzeń do zabaw dla dzieci.

Dom składa się z następujących powierzchni:

Na PARTERZE znajdziesz:
- przedsionek o powierzchni 2,3 m2
- wc dla gości o powierzchni 2 m2
- miejsce na dużą szafę/garderobę
-kuchnię o powierzchni 8,2 m2 z oknem i spiżarnią 2 m2
-korytarz o powierzchni 10,7 m2
- salon o powierzchni 23,6 m2 z dużymi oknami oraz wyjściem na taras i ogród
- garaż o powierzchni 18 m2, z bezpośrednim wejściem do domu, połączony z pomieszczeniem technicznym o pow 3,6m2
Na piętro prowadzą zamontowane przez developera drewniane schody.

Na PIĘTRZE znajdziesz:
- 4 przestronne sypialnie bez skosów, o powierzchniach od 11,8 m2 do 13,4 m2 (jedna z sypialni posiada balkon),
- łazienkę o powierzchni 6,2 m2 ,
- korytarz o powierzchni 7,5 m2.

Dom oferuje ponadto:
- okna PCV 3 szybowe,
- ogrzewanie gazowe piecem dwu funkcyjnym,
- bramę garażową firmy Wiśniewski,
- schody drewniane jesionowe,
- podjazd i taras wyłożone kostką,
- przyłączenie do kanalizacji osiedlowej, a w przyszłości do kanalizacji miejskiej,
- zamykane wiaty śmietnikowe przed domem,
- ogród (czarnoziem i zasiana trawa),
- osiedle zamknięte, ze szlabanem otwieranym z telefonu,
- możliwość podłączenia kominka,
- możliwość zaparkowania na posesji aż 3 aut (jednego w garażu i 2 przed domem).

Osiedle Navigator w Miszewku dzieli zaledwie 10 minut od:
- obwodnicy w Gdyni Karwinach,
- obwodnicy w Gdańsku Osowej

W zaledwie kilka minut można dojechać do okolicznych marketów (Lidl, Biedronka, Żabka), lokali usługowych, obiektów sportowych, szkoły, przedszkola i licznych okolicznych atrakcji.

Atrakcyjne miejsca, znajdujące się w pobliżu Osiedla Navigator, to:
- Las i Jezioro Tuchomskie z plażą i placem zabaw
-"Stajnia Tokary" (https://stajnia-tokary.weebly.com/),
- Pole golfowe "Tokary Golf Club" (http://www.tokarygolf.pl/)
- liczne trasy rowerowe
- Good Luck Club - siłownia, fintess,
- tenis i squash

Jeżeli zainteresowała Cię powyższa oferta zapraszam na prezentację.
54.39935
18.36162
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń