fbpx

3-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu

Siemianowicka
Cena:
520 000 zł
Opis nieruchomości
3-pokojowe mieszkanie na strzeżonym osiedlu, ul Siemianowicka
Księże Małe

BRAK PODATKU PCC 2%

Cicha,spokojna i bezpieczna okolica.
Mieszkanie wykończone pod klucz - w cenie!

Zaledwie 7 km od centrum Wrocławia.
Na kameralnym strzeżonym rodzinnym osiedlu
Mieszkanie jest po generalnym wykończeniu, pozostaje doposażyć je tylko w meble przestawne.
Znajduje się na 3 piętrze, w bloku z windą, która zjeżdża do poziomu parkingu.


Powierzchnia: 54,89 m2
- przedpokój
- salon z aneksem kuchennym
- pokój I
- pokój II
- łazienka


Do mieszkania przynależy miejsce parkingowe w garażu podziemnym dodatkowo płatne - 24 000 zł.

Całe mieszkanie wykończone jest gładziami, oraz pomalowane.
W części salonowej została położona dekoracyjna tapeta oraz obudowany grzejnik.
W aneksie kuchennym znajduje się wykonana przez stolarza kompleksowa zabudowa kuchni na wymiar wraz ze wszystkimi sprzętami (lodówka z zamrażarką, piekarnik, płyta indukcyjna, zmywarka oraz okap).
W całym mieszkaniu są położone panele, wykończone białymi listwami przypodłogowymi.
W łazience glazura została dobrana tak, aby dodatkami można było upiększyć ją wedle własnego uznania. Zamontowana została wanna z prysznicem, podwójna szyba, umywalka wraz z szafką, duża szafa w zabudowie nad pralką oraz pralka. W przedpokoju znajduje się sporych rozmiarów szafa wnękowa z siedziskiem.
W całym mieszkaniu zamontowano również drzwi oraz oświetlenie.

W pobliżu przystanki autobusowe w stronę centrum.
Dobry dojazd do wschodniej obwodnicy Wrocławia.
W pobliżu bogata oferta usługowa - CH przy ul. Krakowskiej.
Na osiedlu sklep żabka, kawiarnia, plac zabaw, stomatolog.
Dojazd samochodem do wrocławskiego rynku zajmuje 20 minut.

ZADZWOŃ I DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ!!!


Zapraszam na prezentację,

Tomasz Tereszkiewicz
+48 793 993 686

Tekton Property
51.07164
17.09216
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń