fbpx

Lokal handlowy na parterze w centrum Gdyni

Stefana Żeromskiego
Cena:
10 140 zł
Opis nieruchomości
Idealna lokalizacja w Gdyni!!! 
Awanport to miejsce gdzie spójna, bezkompromisowa wizja architektoniczna zyskała idealną formę, łącząc kontekst marynistyczny, tradycję modernistyczną i nowoczesny funkcjonalizm. Każdy szczegół i detal zaprojektowano z myślą o tym właśnie miejscu.

Ze względu na swoje położenie i kompleksową wizję architektoniczną Awanport stanie się częścią nowoczesnego, reprezentacyjnego Śródmieścia Morskiego Gdyni ( przy Placu Kaszubskim oraz największym ciągu pieszym tj.ul.Świętojańską i Starowiejską).
Przestrzeń otwarta będzie dla mieszkańców i turystów, stając się unikalną strefą biznesu, handlu, relaksu i rozrywki.

Lokal narożny na parterze  apartamentowca "CENTRUM" w  Gdyni, przy dużym natężeniu pieszych, z wejściem bezpośrednio z chodnika.
Elegancka fasada przypominająca falę morską, duże witryny sprzyjają prowadzenia każdego rodzaju działalności usługowej.

Lokal doskonale sprawdzi się pod usługi gastronomiczne, gabinety medyczne, kosmetyczne ( posiada odpowiednie kanały wentylacyjne) oraz usługi finansowe,kancelarie,biura.

Czynsz najmu: 10140  netto (100zł netto/m2). Wymagana kaucja w kwocie 2 miesięcznego czynszu najmu. Lokal dostępny od II kwartału 2020r

Istnieje możliwość wynajmu mniejszych  lokali o powierzchni 32m2
Zapraszam na prezentację w dogodnie wcześniej ustalonym terminie.
54.52193
18.54486
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń