fbpx

Luksusowy apartament w Sopocie z sauną i siłownią

Władysława Łokietka
Cena:
1 390 000 zł
Opis nieruchomości
LUKSUSOWY apartament  w Dolnym Sopocie!

Ekskluzywne i kameralne osiedlu Sopocki Parkur II (Invest Komfort)
, które cechuje wysoki standard wykończeń i jakość przestrzeni wspólnych. Do wyłącznej  dyspozycji mieszkańców jest klub fitness z siłownią i sauną, wewnętrzny teren zielony i plac zabaw.

Apartament :
- salon z aneksem kuchennym i holem,
- 2 pokoje,
- łazienka,
- WC,
- hol,
- duży balkon.

Do apartamentu przynależy zewnętrzne miejsce parkingowe płatne dodatkowo 40 000 zł oraz komórka lokatorska  - 20 000 zł.

Apartament wyposażony jest w inteligentny system instalacyjny EIB -  ogólne informacje o systemie: http://www.e-instalacje.pl/a/system-eib-3209.html

Lokalizacja (odległości dla pieszych):
- 2 min - plaża i morze 
- 3 minuty - komunikacja miejska,
- 15 minut -  Monciak,
- 15 minut - stacja SKM oraz dworzec PKP.

W okolicy
:
- hipodrom z nauką jazdy na koniach,
- hala widowiskowo- sportowa Ergo Arena,
- tereny spacerowe, ścieżki rowerowe, promenada nadmorska,
- liczne restauracje, bary, puby.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta proszę o kontakt - na życzenie prześlę wideoprezentację nieruchomości!!!
54.43029
18.57513
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń