fbpx

Mieszkanie/Lokal I ul. Krakowska I Nowe osiedle

Krakowska
Cena:
441 999 zł
Opis nieruchomości
3-pokojowe mieszkanie na parterze w nowej inwestycji "Krakowskie Tarasy".
ul.Krakowska

Lokal mieszkalny zlokalizowany na parterze w pięciopiętrowym budynku, o bardzo wszechstronnym przeznaczeniu.
Świetny do prowadzenia działalności gospodarczej, jako inwestycja lub do zamieszkania - Ty wybierz jak z niego skorzystasz!

Ekspozycja - południowy- wschód

Inwestycja oddana w 2020 roku. Lokal w stanie deweloperskim - wykańczasz tak jak chcesz!

Powierzchnia: 52,04 m2
- salon z aneksem kuchennym (17,42 m2)
- sypialnia1 (12,30 m2)
- sypialnia2 (10,00 m2)
- łazienka z wc (4,84 m2)
- przedpokój (7,48 m2)
- loggia zamknięta (9,09 m2)
- loggia otwarta (8,67 m2)

Na parterze do dyspozycji mieszkańców zamykana wózkownia i rowerownia.
Zabezpieczenia: monitoring, drzwi antywłamaniowe, domofon, rolety antywłamaniowe.

Informacja wyłącznie dla osób zainteresowanych!
Miejsca postojowego w garażu podziemnym - 30 000 PLN.

Rejon bardzo dobrze skomunikowany z każdą częścią Wrocławia- obwodnica śródmiejska, tramwaj, autobus.
- Dojazd komunikacją miejską do Wrocławskiego Rynku  zajmuje maksymalnie 10 minut.
- 10 minut komunikacją miejską do Dworca Głównego i CH Wroclavia.
- W bliskiej odległości obiekty rekreacyjne na Niskich Łąkach.
Lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie rzeki i lasu.

Zadzwoń! Dowiedz się więcej!
51.0885
17.06668
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń