fbpx

Ścisłe Centrum, Świętokrzyska, 32,29m2, 2pok.

Świętokrzyska
Cena:
645 000 zł
Opis nieruchomości
Centrum Warszawy, ulica Świętokrzyska dwupokojowy Apartament o powierzchni 32,29 m2 z sypialnią, salonem z aneksem kuchennym(+ klimatyzacja), przedpokojem, łazienką.

Przedpokój - 3,95m2
Salon z aneksem - 17,45m2
Sypialnia - 7,66m2
Łazienka - 3,23m2
Balkon - 6,5m2

Do tego dochodzi balkon oraz piwnica. Sypialnia mieści się od podwórza, natomiast salon z balkonem jest od strony ul. Świętokrzyskiej z widokiem na Pałac Kultury i Nauki.

Mieszkanie jest w pełni umeblowane i wyposażone gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów finansowych.

W promieniu 500m znajdują się między innymi Centrum Handlowe Złote Tarasy, Kina, Teatry, 2 stacje metra (Świętokrzyska oraz ONZ), postoje TAXI, autobusy, Dworzec Centralny PKP, Dworzec Śródmieście PKP/SKM, tramwaje, restauracje, kawiarnie, szkoły, przedszkola, fitness kluby itd.

Idealne do zamieszkania lub pod inwestycję.
52.23444
21.00311
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń