fbpx

Atrakcyjne mieszkanie dla rodziny lub inwestycjne

Kminkowa
Cena:
485 000 zł
Opis nieruchomości
Atrakcyjne przestronne 4-ro pokojowe nowe mieszkanie w spokojnej dzielnicy Wrocławia Lipa Piotrowska 65m² z dwoma ogródkami 485 000 zł.
Nowoczesne jasne mieszkanie świeżo wykończone, z dwoma ogródkami po dwóch stronach lokalu co daje klimat szeregowca tym bardziej że budynek jest tylko dwu piętrowy. Wykończenie mieszkania jest bardzo precyzyjne z gładziami gipsowymi na ścianach, płytkami  gresowymi ceramicznymi w łazience, korytarzu i kuchni. W cenie jest kuchnia z wyposażeniem oraz łazienka. Cała infrastruktura miejska jest bliskim otoczeniu od sklepów po przedszkola i szkoły. Mieszkanie jest idealne dla rodziny z dziećmi, nawet plac zabaw jest na zadbanym zamkniętym terenie należącym do budynku. Przez centralnie usytuowany korytarz mieszkanie sprawdzi się również bardzo dobrze na wynajem. Do komunikacji autobusowej jest 4 minuty pieszo.
  • pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 20m²,
  • sypialnia 1 ok. 14 m²,
  • sypialnia 2 ok. 10,5 m²,
  • sypialnia 3 ok. 10,5m²,
  • łazienka ok. 2,5m²,
  • korytarz ok. 7,5m²
Lokalizacja mieszkania pozwala na dojazd do rynku w zależności od pory dnia samochodem 20-30 min, autobusem 20-35 min. Miesięczne koszty utrzymania lokalu to 460 zł. Ogrzewanie i woda bieżąca jest z nowoczesnego, energooszczędnego pieca gazowego. 

Zapraszam do kontaktu:
Paweł Janiszewski
tel: 793-992-276
mail: pawel.janiszewski@tektonproerty.pl

 

51.17827
16.99824
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń