fbpx

SOPOT 2-pokojowe mieszkanie w CENTRUM

Artura Grottgera
Cena:
470 000 zł
Opis nieruchomości

Mieszkanie o powierzchni 37m2 w centrum Sopotu, jednak zlokalizowane na poboczu zapewnia spokój i bezpieczeństwo, położone na przedłużeniu "monciaka", mieszkanie usytuowane na 2 piętrze w 10-piętrowym bloku-blok wyposażony w windę. Blok ocieplony. Wszystkie pomieszczenia nieprzechodnie-idealne do zakupu w celach inwestycyjnych-pod wynajem jak i dla całej rodziny. Blok ogrodzony i mogę na jego terenie parkować tylko pojazdy mieszkańców (brama na pilot, natomiast furtka i drzwi na domofon. Ogrzewanie centralne, ciepła woda z miasta, dostęp do TV i internetu.

Na mieszkanie składa się:
-2 pokoje
-kuchnia
-łazienka
-przedpokój
oraz balkon, do mieszkania przynależy również piwnica.

Lokalizacja i okolica:
Blisko dworzec PKP i SKM (8 minut pieszo),na przystanek autobusowy 2 minuty, natomiast na Uniwersytet Gdański (wydział zarządzania i ekonomiczny) dojdziemy w 5 minut, w okolicy zaplecze usługowo-gastronomiczne, a także niezbędne sklepy do codziennego funkcjonowania m.in. biedronka.
Mieszkanie świetnie się sprawdzi jako inwestycja pod wynajem jak i również do własnego zamieszkania w najpiękniejszej miejscowości nad polskim morzem.

Koszty eksploatacyjne (czynsz) 350zł/500zł lato/zima+prąd i gaz według zużycia.

Aby przekonać się o walorach tego mieszkania i jego położenia zadzwoń i umów się na prezentację. Zapraszam.54.44377
18.55829
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń