fbpx

Saska Kępa | 3 pokoje | KW | Do Remontu

Meksykańska
Cena:
465 500 zł
Opis nieruchomości
Własnościowe mieszkanie 3 pokojowe 45,5 m2 położone przy ul. Meksykańskiej na Saskiej Kępie, do remontu.

3 pokoje na małym metrażu pozwalają na efektywne wykorzystanie przestrzeni i stanowią przystępną opcję dla rodziny lub pod wynajem.

Mieszkanie posiada osobną kuchnię z oknem. Kuchnia wyposażona jest w pralkę, kuchenkę z piekarnikiem oraz lodówkę.

W pokoju i kuchni około 10 lat temu zostały wymienione okna na PCV, w dwóch pozostałych pokojach są stare okna drewniane. Jest stara elektryka. Na podłodze parkiet, można wycyklinować. Łazienka z wanną. W przedpokoju miejsce na szafę.

Z dużego pokoju jest wyjście na mały balkon ok 1 m2.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Lokalizacja
Mieszkanie znajduje się na ulicy Meksykańskiej, ok. 200 metrów od Galerii Handlowej Saska Kępa.

Tuż za rogiem znajdziemy Carrefour Express, Rossman oraz aptekę. W najbliższej okolicy znajduje się mnóstwo zróżnicowanych restauracji.

Przystanek autobusowy oddalony jest o mniej niż 200 metrów, dzięki czemu do samego centrum dotrzemy w 15 minut. Do Plaży na Saskiej Kępie dojdziemy w 10 minut.

Liceum znajduje się 400 metrów od mieszkania, Szkoła Podstawowa 650 metrów, przedszkole 120 metrów, a żłobek poniżej 100 metrów.

Mieszkanie posiada założoną Księgę Wieczystą.

Zapraszam do zakupu.
52.2307
21.05888
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń