fbpx

Skorosze|2pokoje|KW|Balkon|Garaż|Osobna Kuchnia

Dzieci Warszawy
Cena:
587 500 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie własnościowe z księgą wieczystą, 2 pokojowe o powierzchni 59,6 m2. Mieszkanie jest ciche, ale dobrze skomunikowane, przystanek autobusowy jest tuż przy wejściu na osiedle, dzięki czemu do samego centrum dotrzemy w ok. 30 minut.

Na mieszkanie składa się:
- Salon z wyjściem na spory balkon
- Duża sypialnia
- Dodatkowo wydzielone pomieszczenie  z oknem, może być połączone z salonem lub z kuchnią lub służyć jako gabinet do pracy, albo niewielka sypialnia
-Wydzielona osobna kuchnia można otworzyć ją z salonem
- Łazienka z wanną
- Miejsce w garażu podziemnym wliczone w cenę

Mieszkanie do odświeżenia.

Lokalizacja
Mieszkanie znajduje się przy ulicy Dzieci Warszawy na Skoroszach. Tuż przy wyjściu z zamkniętego osiedla znajduje się przystanek autobusowy obsługiwany przez linie 517, 129, 191, 207, 401, N35. Do Pałacu Kultury dotrzemy w 30 minut.

Do Centrum Handlowego Skorosze dojdziemy w 10 minut pieszo, lub dojedziemy jeden przystanek autobusowy.

Przy samym mieszkaniu znajdziemy sklep spożywczy do codziennych zakupów. Również tuż przy mieszkaniu znajdziemy cukiernię, pizzę, kebab, lodziarnię, naleśnikarnię, restaurację indyjską i burgery. Do Parku Achera dojdziemy w 10 minut pieszo, lub dojedziemy w 5 minut autobusem.
52.19376
20.90311
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń