fbpx

Ładne mieszkanie na sprzedaż

Makolągwy
Cena:
895 000 zł
Opis nieruchomości
Mieszkanie słoneczne, cicha okolica, poddasze - gratis,
Poddasze można wykorzystać do przechowywania sprzętów sportowych, walizek, pokój dziecka,
nie jest wliczone w powierzchnię mieszkania.
W pomieszczeniu gospodarczym znajduje się nowa wysokiej klasy pralka samsung, w kuchni marmurowy czarny blat, czarna kamienna bateria, czarny kamienny zlew.
Duże pojemne szafy. W łazience radio + głośnik zainstalowane w ścianie. Okna drewniane, drzwi wewnętrzne drewniane fornirowane, drzwi wejściowe Gerda. W całym mieszkaniu na podłodze deski drewniane do 8-krotnego cyklinowania.
Piękny taras około 11 m2 (kwadrat)

Do mieszkania przynależy komórka wymiary ok 1,7m x 1,9m (10tys zł)
oraz garaż - (25 tys zł)
Czynsz - około 730 zł.
W budynku jest winda. Budynek z roku 2009.
W pobliżu żłobki, przedszkola, szkoły, sklepy, autobus, metro.
52.14489
21.02597
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń