fbpx

Piękny apartament na Saskiej Kępie, cicha okolica

Jana Nowaka-Jeziorańskiego
Cena:
3 000 zł
Opis nieruchomości
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przed państwem piękne mieszkanie znajdujące się na warszawskiej Pradze Południe (Saska Kępa) przy ulicy Jana Nowaka Jeziorańskiego 53B. Lokum usytuowane na 1 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu. Apartamentowiec znajduje się na zamkniętym i strzeżonym osiedlu.

Mieszkanie o łącznej powierzchni 42 m2 podzielone zostało na część sypialnianą (duże dwuosobowe łóżko, zabudowana szafa, szafki i półki, salon (stolik na Telewizor, TV z funkcją Netflix i YouTube, rozkładana kanapa, stolik jadalny) połączony z aneksem kuchennym (pełne wyposażenie AGD), łazienkę z wanną i pralką, przedpokój (zabudowane szafy, szafeczka na buty). Zarówno z sypialni jak i salonu wyjść można na loggie z widokiem na ogródki. Apartament jasny, w pełni umeblowany, gotów do wprowadzenia od zaraz.

Dodatkowo do mieszkania przypisane zostało miejsce postojowe w hali podziemnej (miejsce numer 78), komórka lokatorska (3 m2), możliwość korzystania z wózkowni/rowerowni.

W pobliżu liczne punkty usługowe, restauracje, przystanki autobusowe oraz Jeziorko Gocławskie (5 minut spacerem).

KOSZTY
  1. Cena najmu - 3 000 pln
  2. Czynsz administracyjny - wliczony w czynsz miesięczny
  3. Media - woda, energia elektryczna w zależności od zużycia
  4. Miejsce postojowe w hali podziemnej - wliczone w cenę
  5. Kaucja - jednomiesięczny czynsz
Zapraszam do kontaktu
52.22829
21.07412
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń