fbpx

Mieszkanie przy Szaserów po remoncie z 2020 roku

Szaserów
Cena:
3 000 zł
Opis nieruchomości
OPIS NIERUCHOMOŚCI

Przed Państwem pięknie mieszkanie zlokalizowane na warszawskiej Pradze-Południe przy ulicy Szaserów. Lokum usytuowane na 3 piętrze w 4-piętrowej, odnowionej kamienicy z lat 50-tych z oknami wychodzącymi na ulicę Szaserów oraz na podwórko.

Mieszkanie o łącznej powierzchni 56 m2 podzielone zostało na sypialnie z dostępem do balkonu 13,65 m(łóżko 160 cm, duża szafa), pokój dzienny 18,53 m(narożnik z możliwością spania, komoda, duża szafa), oddzielną, zamykaną kuchnię 11,48 m(meble na wymiar wyposażone w AGD (zmywarka, lodówka, piekarnik, płyta gazowa), stół z 4 krzesłami, siedzisko), łazienkę 4,51 m(w pełni wyposażona łącznie z pralką), przedpokój 7,54 m2 (przestronna szafa, szafeczka na buty). Mieszkanie po generalnym remoncie skończonym w 2020 roku.  

Doskonała komunikacja z metrem, centrum, lotniskiem, bezpośrednie autobusy z przystanku pod blokiem oraz tramwajowy oddalony o 500 m.

Parking na ulicy, strefa bezpłatnego parkowania.

KOSZTY
  1. Cena najmu - 3 000 pln
  2. Czynsz administracyjny - wliczony w czynsz miesięczny
  3. Media - prąd, gaz w zależności od zużycia oraz nadwyżki zużycia wody
  4. Kaucja - jednomiesięczny czynsz
52.24786
21.09801
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń