fbpx

Kawalerka gotowa do zamieszkania z balkonem

Łukowska
Cena:
385 000 zł
Opis nieruchomości
Przytulna kawalerka na Pradze Południe. To idealny wybór dla singla, pary, studentów, którzy cenią sobie komfort życia w spokojnej okolicy pełnej lokali usługowych, terenów zielonych i przystanków komunikacji miejskiej. Dużym atutem jest bliskość Promenady, Placu Szembeka czy Bazaru Szembeka, na którym po kilkuminutowym spacerzem możemy zaopatrzyć się w świeże owoce i warzywa.

Mieszkanie ma ekspozycję zachodnią z pięknym widokiem na zrewitalizowany Park Znicza i Stadion Narodowy. 

Znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku z windą. Składa się z pokoju z wyjście na spory balkon, wygodnej kuchni, łazienki z wanną i przedpokoju. Mieszkanie jasne, po remoncie, wyposażone w sprzęt AGD (kuchnia gazowa, piekarnik, okap, lodówka, pralka) oraz meble w pokoju. W przedpokoju pojemna szafa z przesuwanymi drzwiami.


Zapraszam na prezentację.
52.2397
21.09853
Masz pytania?
Napisz do nas
Podane przez Pana/Panią dane osobowe będą przetwarzane wyłącznie w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza. Brak wyrażenia zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych w celach marketingowych oraz na kontakt za pomocą telekomunikacyjnych urządzeń końcowych będzie skutkować brakiem możliwości przedstawienia pełnej oferty usług/produktów Tekton Capital sp. z o.o.

Przyjmuję do wiadomości, że administratorem podanych przeze mnie danych osobowych jest Tekton Capital sp. z o.o., ul. Knyszyńska 16A/2, 80-180 Gdańsk. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest wyraźna i dobrowolna zgoda na przetwarzanie danych w celu odpowiedzi na zapytanie skierowane do nas za pomocą formularza oraz w celach marketingowych. Przysługuje Pani/Panu prawo cofnięcia zgody w dowolnej chwili, co nie będzie mieć wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane do czasu cofnięcia zgody. Przysługuje Pani/Panu prawo: żądania dostępu do danych osobowych, ch sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do przenoszenia danych, wniesienia skargi do organu nadzorczego.Odbiorcą Pani/Pana danych osobowych mogą być m.in.: nasi pracownicy, osoby współpracujące z nami na podstawie umowy o współpracy, nasi usługodawcy. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państw trzecich. W przyszłości, w sytuacji zajścia konieczności przekazania Pani/Pana danych osobowych do Państw trzecich, przekazanie nastąpi na podstawie decyzji Komisji Europejskiej stwierdzającej odpowiedni stopień ochrony. Pani/Pana dane osobowe nie będą przez nas profilowane.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tekton Capital sp. z o.o. moich danych osobowych podanych w formularzu w celach marketingowych oraz na przesyłanie informacji handlowej za pomocą środków telekomunikacji elektronicznej.

Wyrażam zgodę na używanie telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego.

lub zadzwoń